Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Namuslu Müdür, Skandalı Önledi
İki Yeni Karakol Hizmete Açıldı
Motosikletlinin Sıkıştırdığı Otomobil Bariyerlere Ok Gibi Saplandı
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Namuslu Müdür, Skandalı Önledi

Namuslu Müdür, Skandalı Önledi
Sarıyer Tapu Müdürü Garip Çölmen'in tecrübesi skandalı önledi.
15.12.2016 / 18:59


Sarıyer Yenigün Gazetesi'nin elde ettiği bilgilere göre, Sarıyer Tapu Müdürlüğü'nde ki skandal olaylar, Tapu Müdürü'nün tecrübesi sayesinde engellendiği öğrenildi. Sarıyer Tapu Müdürlüğü'nde ki bazı çalışanlara yakın olan kişilerin skandal gelişmelerine ulaştık. 2012 yılında Sarıyer'e atanan ve o tarihten bu zamana kadar Sarıyer halkı tarafından dürüstlüğü ile övgü alan Garip Çölmen, namuslu bir bürokrat olarak görev yapmanın zorluklarını yaşıyor. Sarıyer Tapu Müdürlüğü çevresinde ki bazı iş takipçilerinin, gerçekleştirmek istediği sahtekarlıklara izin vermeyen Çölmen, halkın bir kez daha övgüsünü kazanacak bir duruş sergiledi. 

HEDEF GAYRİMÜSLİMLERİN MALLARI

Edindiğimiz bilgilere göre, bu kişiler Sarıyer'de yaşamış gayrimüslim vatandaşların şuan sahipsiz olan arsalarına, mülklerine göz dikmiş durumdalar. Gayrimüslimlerden kalan bu arsaları araştırıp, tespit ettikten sonra, bir takım sahtekarlıklarla kendilerinin veya yakınlarının üzerine geçirmek istedikleri öğrenildi. Bu durum karşısında Tapu Müdürü Garip Çölmen'in olayı önceden sezinleyip, iş takibi sonucunda yolsuzluk yapılmasına izin vermediği bildirildi... Ayrıca suç şebekesi gibi çalışan bu kişiler, Gümüşdere Mahallesi'nde sahte satış işlemi gerçekleştirmek istediği sırada da, yine Tapu Müdürü Garip Çölmen'in buna engel olduğu öğrenildi.

YOLSUZLUĞA İZİN VERMEYEN MÜDÜR'DEN, KURTULMAK İSTİYORLAR

Müdür Garip Çölmen, bu kişilerin sahtekarlıklarına izin vermediğinden dolayı, yine bu kişiler tarafından bazı iftiralara da uğradığı gelen haberler arasında. Namussuzluğa ve hırsızlığa izin vermeyen Sarıyer Tapu Müdürü Garip Çölmen'in, ayağı kaydırılarak başka bir ile tayin olması amaçlandığı bildirildi. 

Halkın hakkını gasp ederek, kendilerine maddi çıkar sağlamak isteyen kim varsa, o kişiler daima karşılarında Sarıyer Yenigün Gazetesi'ni bulacaklardır. Konuyla ilgili oluşacak tüm yeni gelişmeleri size aktarmaya devam edeceğiz.

 


YORUMLAR
Hakkı Baştürk: 
"Helal olsun"
Müdürüm size helal olsun. Keşke sizden önce görev yapan müdürlerde sizin kadar namuslu olabilselerdi
15.12.2016 / 19:19