Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı </br>Nihal Yeşilbaş İstifa Etti
Sarıyer Sahilde Ölü Yunus Bulundu
Sarıyer'de İlginç Kaza...
Sarıyer'de Lüks Otomobil Alev Alev Yandı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı
Nihal Yeşilbaş İstifa Etti

CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı </br>Nihal Yeşilbaş İstifa Etti
CHP Sarıyer İlçe Kadın Kolları Başkanı Nihal Yeşilbaş ani bir kararla görevinden istifa ettiğini açıkladı.
15.12.2016 / 08:45


CHP Sarıyer İlçe Kadın Kolları Başkanı Nihal Yeşilbaş ani bir kararla görevinden istifa ettiğini açıkladı. Partideki başarılı çalışmalarıyla tanınan Yeşilbaş, konuyla ilgili yaptığı basın açıklamasında şu ifadeleri kullandı; “12.12.2015 tarihinde seçilerek gelmiş olduğum CHP Sarıyer Kadın Kolu Başkanlığı görevimden sağlık sorunlarım sebebiyle istifa etmek zorunda olduğumu bildiririm.

Tüm Sarıyer örgütüne şimdiye kadar bizlere vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum. Sevdalısı olduğum Cumhuriyet Halk Partisi için bundan sonraki süreçte yine daha önce de olduğu gibi emeklerimi sunacak ve partim adına mücadele etmeye devam edeceğim.

Çağdaş, modern, özgür bir ülkede yasamak icin Cumhuriyet Halk Parti’sine muhtaç olan Türkiye halkı bir gün gerçekleri görecek ve Cumhuriyet Halk Parti’sine güveneceklerdir. Buna inancım sonsuzdur.

Birlik, beraberlik ve bütünlük içinde gerçekleştirilen mücadeleler eninde sonunda başarıyı da beraberinde getirecektir. Zor bir dönemden geçen ülkemiz için herşeyin hayırlısını diliyor, kadın kollarımızı seçim sürecinde iken destek veren tüm örgütümüze tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

Nihal Yeşilbaş