Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Koç Üniversitesi Öğrencisi Görkem Yazıcı’da Terör Kurbanı
Musa Aydın'dan Milli Güreşçilere Moral Ziyareti
GÜNEŞ YANIKLARINA DİKKAT!
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Koç Üniversitesi Öğrencisi Görkem Yazıcı’da Terör Kurbanı

Koç Üniversitesi Öğrencisi Görkem Yazıcı’da Terör Kurbanı
Beşiktaş’ta Vodafone Arena Stadı yanında dün gece düzenlenen bombalı terör saldırısında Koç Üniversitesi İşletme Bölümü son sınıf öğrencisi Görkem Yazıcı’nın da hayatını kaybettiği belirtildi.
12.12.2016 / 05:16


Beşiktaş’ta Vodafone Arena Stadı yanında dün gece düzenlenen bombalı terör saldırısında Ordulu olan Koç Üniversitesi İşletme Bölümü son sınıf öğrencisi Görkem Yazıcı’nın da hayatını kaybettiği belirtildi.Ordu’nun Perşembe İlçesi nüfusuna kayıtlı olan Koç Üniversitesi İşletme Bölümü son sınıf öğrencisi Görkem Yazıcı, dün İstanbul Beşiktaş’ta Vodafone Arena Stadı yakınında çevik kuvvet ekiplerine yönelik yapılan bombalı saldırıda yaşamını yitirdi.BABASI VEFAT ETTİ, ANNESİYLE YAŞIYORDU

Beşiktaş Vodafone Arena Stadı yakınında çevik kuvvet ekiplerine yönelik hain saldırıda yaşamını yitiren Yazıcı'nın, TED Kdz.Ereğli Koleji Ortaokulunu tamamladıktan sonra İstanbul'daki Avusturya Lisesi'ni kazanan Görkem Yazıcı’nın annesiyle birlikte İstanbul’da yaşadığı, babasının ise vefat ettiği belirtildi. Evin tek çocuğu olan Görkem Yazıcı’nın Amerikan futbolu sporcusu olduğu ifade edildi. Görkem Yazıcı Koç Üniversitesi İşletme Bölümü son sınıf öğrencisiydi.

CENAZE NAMAZI DEMİRCİKÖY'DE KILINACAK

Ordu, Perşembe ilçe nüfusuna kayıtlı Yazıcı'nın cenazesi ailesinin isteği üzerine Salı günü Sarıyer Demirciköy Camisine öğle namazında gettirilecek. Yazıcı'nın cenazesi burada öğle namazını müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecek.

SARIYER YENİGÜN GAZETESİ olarak merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesi, dost ve yakınları ile KOÇ Üniversitesi ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.