Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Güreşte İlk Kamp Başladı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı
Atamızı Özlemle Anıyoruz 1881-193∞

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Güreşte İlk Kamp Başladı

Güreşte İlk Kamp Başladı
Güreşçiler, Sarıyer'de bulunan Mersinli Ahmet Kamp Eğitim Merkezi'nde Grekoromen Güreş A Milli Takımı Teknik Direktörü Salih Bora nezaretinde çalışmalarına başladı.
22.11.2016 / 07:45


GREKOROMEN Güreş A Milli Takımı 2017 yılı hazırlıklarının yapıldığı ilk kampını başlattı. Güreşçiler, Sarıyer'de bulunan Mersinli Ahmet Kamp Eğitim Merkezi'nde Grekoromen Güreş A Milli Takımı Teknik Direktörü Salih Bora nezaretinde çalışmalarına başladı. Milli takım teknik heyetinde geçtiğimiz yıllardan antrenör milli takım Remzi Öztürk - Serkan Özden ve Yusuf Düzer'in dışında Avrupa Dünya Şampiyonu ve olimpiyat üçüncüsü olan Nazmi Avluca ilk kez milli takımda antrenör olarak yer aldı.

Rio'da madalya elde eden Rıza Kayaalp - Cenk İldem'in yanı sıra A Takım ile genç ve yıldızlarda şampiyon olan ve madalya alan bazı sporcular yer aldı. Kampın ilk gününde milli sporcuları Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, İlçe Spor Müdürü Namık Şişman, milli takım eski masörü Erol Bora, Atilla Oktav, Ragıp Karabulut ziyarete geldiler.