Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - CHP Seçim Startını Ayazağa'dan Verdi
Dev Uyuşturucu Operasyonu...850 Kilo Eroin Ele Geçirildi
Yangın Tüpü Bomba Gibi Patladı
Sarıyer Halkının Huzuru ve Mutluluğu için Çalışıyoruz.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CHP Seçim Startını Ayazağa'dan Verdi

CHP Seçim Startını Ayazağa'dan Verdi
CHP Sarıyer Ayazağa mahalle temsilciliği açtı ve seçim startını buradan başlattı. CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, İlk seçim startını Ayazağan verdik ve yine Buradan başlayarak İstanbulda seçimleri alarak Akp iktidarını devireceğiz açıklaması yaptı.
26.10.2016 / 09:36


CHP Sarıyer Ayazağa mahalle temsilciliği açtı ve seçim startını buradan başlattı. CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, İlk seçim startını Ayazağan verdik ve yine Buradan başlayarak İstanbulda seçimleri alarak Akp iktidarını devireceğiz açıklaması yaptı.Biz Sarıyer’den başlayarak İstanbul’u da alacağımızın bilinci ile hareket ediyoruz. Halk artık CHP iktidarının ne kadar gerekli olduğunun farkında. Yaşadığımız günler CHP’ye ne kadar ihtiyaç duyulduğunu gün gibi göstermektedir. Bizlerde tüm gücümüz ile halka daha huzurlu günler yaşatmak için iktidara yürümek için çalışıyoruz. ülkemizin sorunlarını CHP iktidarı çözebilir ve çözecektir" dedi.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, ise gençlerin slogan ataması üzerine Slogan atarak değil, çalışarak seçimleri alacağız, Ülkede bu kadar sorun varken, işsizlik, iş, yaşam sorunları varken oturmak CHP’li hiç kimseye, bizlere yakışmaz, oturmayacağız çalışacağız dedi.Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, konuşmasında, "Bugün belediyemize her gün müfettişler gönderilmek üzere sürekli baskı altı tutulmaktayız. Buna rağmen yapacaklarımızdan, yapmamız gerekenlerden ödün vermiyoruz. Çünkü halkımızın sorunları var ve bu sorunların çözülmesi gerekmektedir. 5000 çocuğumuza eğitim desteği vermekteyiz. Milli eğitimin yapması gereken neredeyse tüm hizmetleri bugün Sarıyer’de biz yapmaktayız. İbadethanelerimizi ayırmaksızın inşa eden, temizliğini yapan bizim iktidarımızdır. Büyükşehirin sorumluluk alanında bulunan bir çok sorunu çözüp halkın mağduriyetini çözen yine bizim iktidarımızdır. İşte bu iktidarımızı açtığımız bu merkezler ile sürdürmeye devam edeceğiz. kimseyi ayrıştırmayacağız, kimsenin sorularından kaçmayacağız. Ne söylenmesi gerekiyorsa söyleyecek kim olursa olsun kucak açacağız. Yapacak o kadar çok iş varken kavga etmeyeceğiz, kendi içimizde tartışmayacağız, hep beraber iş üreteceğiz, hizmet üreteceğiz. Bunları yapacağız çünkü bunları yapmamız halk istiyor bizden".dedi.CHP İl Başkanı Cemal Canpolat, İstanbul yıllardır cemaatle fetö terör örgütü ile yönettiklerini yeni anladılar. Akp, Mhp,Hdp li seçmenler hepsi Chp iktidarı istiyor dedi.

Cemal Canpolat seçimlere her zaman hazır olduklarını belirterek konuşmasında, Yaptığımız çalışmalara göre bugün İstanbul’da belediyesi bizde olmayan 6 ilçede daha seçimi kazanıyoruz. Kazanıyoruz çünkü AKP’lisinden, MHP’lise, HDP’lisine kadar herkes CHP iktidarını istemekte. Çünkü İstanbul’u rant dışında bir merkez olarak görmekten başka bişey görmeyen bu anlayış İstanbul’u bu hale getirdi. Biz önce İstanbul’u sonra Türkiye’yi bu anlayıştan kurtaracağız. AKP’lilerde bizi istiyor, niye istiyor biliyor musunuz? Çünkü seçtikleri başkanın Büyükşehir Belediyesinde yaptığı tek şeyin rant paylaşımı olduğunu iyi biliyorlar. İstanbul’u FETÖ’ye teslim ettiklerini çok iyi biliyorlar. Bunlar FETÖ ile birlikte İstanbul’u rant alanına çevirirken, aynı zamanda ülkenin yurtsever, ulusalcı, demokrat insanlarına da birlikte kumpas kurarak ülkeyi içinden çıkılmaz hale soktular. FETÖ’cülere ülkeyi bunlar teslim etti. İşte bu yüzden AKP’ye oy verenler bizi istiyorlar. CHP olarak şimdi rant için bir birine giren bu iki anlayıştan kurtulmak gerek. İstanbul’u, ülkeyi bu anlayıştan kurtarmak gerek. Türkiye’nin birliği için, geleceği için Türkiye’nin tümünün oyuna talibiz, çünkü tümünün sorumluluğunu taşıyacak ve ülkeyi aydınlığa çıkaracak CHP’sidir" dedi.Ayazağa Mahalle temsilciliği açılışına Chp Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Cankurtaran, Millet Vekili Sezgin Tanrıkulu, Gülay Yedekçi, İl Başkanı Cemal Canpolat,Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç,Chp Giresun il Başkanı Necati Tığlı, Chp İlçe Balkanı Mehmet Deniz, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcıları Gökan Zeybek, İsmail Erdem, Başkan vekili ve Meclis Başkanı Hüseyin Çoşkun, Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik kolları, partililer ve Ayazağa halkı katıldı.