Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Krizi Beraber Çözdüler
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Krizi Beraber Çözdüler

Krizi Beraber Çözdüler
Sarıyer'de görev yapan iki büyük partinin ilçe başkanlarının halkın yararına olan bir konuda beraber hareket etmesi büyük takdir topladı.
21.10.2016 / 12:54


Şırnak'ta şehit düşen Sarıyerli üsteğmen Uğur Taşçı'nın adının verildiği spor kompleksinin yerini büyükşehir tarafından cami alanına dönüştürülmesine CHP Sarıyer İlçe Başkanı tepki göstermiş, bunun kabul edilemez olduğunu açıklamıştı.

Sarıyer Yenigün Gazetesi'nin edindiği bilgilere göre, Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz'i telefonla arayarak konuya açıklık getirdi. Bayraktar, Deniz'le yaptığı görüşmede " Büyükşehir'de alınan bu karardan haberim yoktu. Yeni öğrendim. Halkımızın hizmetine sunulan park ve spor kompleksinin değiştirilmesine asla izin vermem. Herkes bu konuda rahat olsun, alınan bu kararın iptalini gerçekleştiren adımları atıyoruz." dediği öğrenildi. Bunun üzerine Mehmet Deniz'de, Bayraktar'a teşekkürlerini iletti.

Sarıyer'de görev yapan iki büyük partinin ilçe başkanlarının halkın yararına olan bir konuda beraber hareket etmesi büyük takdir topladı. İstendiğinde karşılıklı fikir alışverişi yapılıp her problemin çözülebileceği bir kez daha görüldü. Ferahevler halkı şimdi her iki başkana da telefon açarak teşekkürlerini iletiyorlar.