Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyer Protokolü Korupark'ta Buluştu
Ali Rıza Zaman ile Sarıyer’i Konuştuk
Muhtar Sinan Yüksel: Halkın Sabrı Kalmadı
Göçük Altında Kalan İşçi Kurtarıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyer Protokolü Korupark'ta Buluştu

Sarıyer Protokolü Korupark'ta Buluştu
Korupark İstanbul'un sahibi Ali Genç ve Sarıyer Muhtarlar Derneği'nin birlikte organize ettiği kahvaltıda, Sarıyer protokolü tam kadro yer aldı.
06.10.2016 / 13:04


Korupark'ın sahibi Ali Genç ve Sarıyer Muhtarlar Derneği'nin birlikte organize ettiği kahvaltıda, Sarıyer protokolü tam kadro yer aldı. Sarıyer Kaymakamı Osman Gürsoy Bilgin, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, İstanbul Emniyet Müdür yardımcısı Murat Karakaya, Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı, Sarıyer Belediye Başkan yardımcıları ve belediye meclis üyeleri, Kaymakamlık bünyesindeki birim müdürleri, belediye bünyesinde görev yapan müdürler, 38 mahalle muhtarı, Saroyer Spor Kulübü yöneticileri, teknik heyeti ve futbolcuları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri bir araya geldi.Ali Genç'in konuklarla bizzat ilgilendiği buluşmada, sunuculuğu Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sarıuçak yaptı. Organizasyonda genel olarak Sarıyer'in temel sorunları masaya yatırıldı. Birlik beraberlik vurgusunun sıkça hatırlatıldığı günde ayrıca 15 Temmuz'daki kalkışmanın alçaklığı ve hainliği üzerine konuşmalar gerçekleşti. Aynı zamanda Sarıyer Spor Kulübü'ne hep birlikte sahip çıkmalıyız mesajları verilirken, Sarıyer'e yeni bir stad ve spor salonu kazandırılması ortak görüş olarak dile getirildi. Kürsüye çıkan herkes organizasyonda kendilerini ağırlayan Ali Genç'e ayrı ayrı teşekkür ederken, Kaymakam Osman Gürsoy Bilgin'in, Ali Genç'in misavirperverliğine ayrı bir parantez açması, kahvaltıya katılan konuklar tarafından da alkışlandı.

Sarıyer'in ihtiyaç duyduğu birlik beraberlik ruhunu geliştiren bu tarz organizasyonların çok önemli olduğu gerçeği bir kez daha çıplak gözle görülürken, yaşanan tüm gelişmelerin şeffaf bir şekilde paylaşılması halkın güvenini kazanılmasında büyük önem arz ediyor.