Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - CENGİZ ALP'TEN AHDE VEFA...
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CENGİZ ALP'TEN AHDE VEFA...

CENGİZ ALP'TEN AHDE VEFA...
OP. Dr. Cengiz Alp, Beşiktaş'ın efsane ismi Rıza Çalımbay'ın babasının cenazesine katıldı. Rıza Çalımbay ile aile dostu olan Alp, cenazeye katılarak tüm aile fertlerine başsağlığı diledi.
29.09.2016 / 18:58


Beşiktaş'ın efsane ismi, son olarak Kasımpaşa'yı çalıştıran teknik direktör Rıza Çalımbay'ın babası Bektaş Çalımbay tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Beşiktaş'ın efsane futbolcularından Rıza Çalımbay'ın dün vefat eden babası Bektaş Çalımbay'ın cenazesi Etiler Camii'nden kaldırıldı. Başta Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş olmak üzere futbol ve Beşiktaş camiasından bir çok isim Rıza Çalımbay ve ailesine başsağlığı dilemek için Etiler Camii'nde hazır bulundu.OP. Dr. Cengiz Alp, Beşiktaş'ın efsane ismi Rıza Çalımbay'ın babasının cenazesine katıldı. Rıza Çalımbay ile aile dostu olan Alp, cenazeye katılarak tüm aile fertlerine başsağlığı diledi. Cengiz Alp ayrıca, Fenerbahçe'nin eski takım kaptanı ve Sarıyer'in efsane oyuncusu Sercan ve Beşiktaş'ın eski kaptanı Nejdet ile uzun süre Sarıyer üzerine konuştular...Bektaş Çalımbay'ın iç hastalıkların yanı sıra şeker ve tansiyon nedeniyle iki ayağı dizden kesilmişti. Merhum Bektaş Çalımbay'ın cenazesi ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrası memleketi Sivas'ta defnedilmek üzere havaalanına götürüldü.

Sarıyer Yenigün Gazetesi Olarak Merhum Bektaş Çamlıbay'a Allah'tan Rahmet, Kederli ailesi tüm dost ve akrabalarına başsağlığı dileriz.