Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyer'de Şampiyonlar Ligi Kapışması
Ali Rıza Zaman ile Sarıyer’i Konuştuk
Muhtar Sinan Yüksel: Halkın Sabrı Kalmadı
Göçük Altında Kalan İşçi Kurtarıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyer'de Şampiyonlar Ligi Kapışması

Sarıyer'de Şampiyonlar Ligi Kapışması
UEFA Gençler Ligi'nde Beşiktaş, Sarıyer Yusuf Ziya Öniş Stadı'nda Dinamo Kiev'i ağırladı. Müsabakayı Sarıyer Teknik Direktörü Taner Taşkın ve Sarıyer Alt yapı koordinatörü Mahmut Kocabal'da takip etti.
29.09.2016 / 07:06


UEFA Gençler Ligi'nde Beşiktaş, Sarıyer Yusuf Ziya Öniş Stadı'nda Dinamo Kiev'i ağırladı. İlk yarıyı 3-0 önde kapayan temsilcimiz ikinci yarıda beklenmeyen bir performans sergilerken maç, izleyenleri seneler öncesine götürdü. Beşiktaş'ta zaman zaman as takımla antrenmanlara çıkan Eslem Öztürk, Muhammet Enes Durmuş gibi isimler bu maçta ilk 11'de yer aldı. Müsabakayı Sarıyer Teknik Direktörü Taner Taşkın ve Sarıyer Alt yapı koordinatörü Mahmut Kocabal'da takip etti.

Siyah Beyazlılar maça iyi başlarken, henüz 3. dakikada Muhammet Öztürk'ün golüyle 1-0 öne geçti. Yusuf Abay, 26'da skoru 2-0 yaparken, 40'ta Muhammed Enes Durmuş farkı üçe çıkardı.İkinci Yarı Darmadığın...

İkinci 45 dakika ise Beşiktaş'ın gençleri için tam bir kâbus oldu. Konuk ekip Dinamo Kiev, 10 dakika içinde üç gol buldu. 59'da Lednev ve 66'da Yanakov'un golleri farkı bire indirdi, 69'da ise kaleci İbrahim AKıncı'nın kendi kalesine attığı gol maça beraberliği getirdi.