Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Genç Hemşire Şort Giydi Diye </br>Otobüste Saldırıya Uğradı
İki Yeni Karakol Hizmete Açıldı
Motosikletlinin Sıkıştırdığı Otomobil Bariyerlere Ok Gibi Saplandı
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Genç Hemşire Şort Giydi Diye
Otobüste Saldırıya Uğradı

Genç Hemşire Şort Giydi Diye </br>Otobüste Saldırıya Uğradı
Maslak'ta bayramın birinci günü şort giydi diye 23 yaşındaki bir hemşireye tekmeyle saldırdılar. Saldırı anı belediye otobüsü kamerasına dakika dakika yansıdı.
18.09.2016 / 08:54


Maslak'ta bayramın birinci günü şort giydi diye 23 yaşındaki bir hemşireye tekmeyle saldırdılar. Saldırı anı belediye otobüsünün kameralarına dakika dakika yansıdı. Hemşire, yüzünden yaralandığını ve saldırganın sürekli olarak "Şort giyenler ölmeli" diye bağırdığını ifade etti.


İstanbul'da Kurban Bayramı'nın birinci günü akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.

23 yaşındaki hemşire Ayşegül Terzi, Maslak'ta evine gitmek için belediye otobüsüne bindi. Otobüsün arka tarafında ayakta duran genç hemşireye kimliği belirsiz bir şahıs önce sözle sataştı.Show TV'nin haberine göre saldırgan şahıs, "Şort giyenler ölmeli" diye söylendikten sonra yukarıdaki demirlerde tutunarak genç kadının yüzüne tekme attı. Saldırganın bu sırada "Sen şeytansın" diye bağırdığını belirten genç hemşire, çok korktuğunu ve yüzünden yaralandığını anlattı.Maslak'ta 12 Eylül günü gerçekleşen Olayla ilgili çalışma yapan Gasp Büro Amirliği ekipleri, saldırganın kimlik ve adresini belirleyerek, şizofreni olduğu iddia edilen zanlı A.Ç. gözaltına alınarak, Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi. O anlara ait görüntüler ise güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde zanlı A.Ç. otobüse biniyor. Ardından otobüsün arkasına doğru ilerleyen A.Ç. birden genç kıza tekme atıyor. Otobüste olan vatandaşlar ise şaşkın bakışlarla olayı izlerken, bazıları önedoğru kaçıyor.