Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Boğazda Köpek Balığı Korkuttu..!
Başkan Genç’e ‘Üstün Hizmet Ödülü’ Verildi
Çayırbaşı'nda Uyuşturucu Operasyonu
AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar: CHP İstikrara Evet Dedi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Boğazda Köpek Balığı Korkuttu..!

Boğazda  Köpek Balığı  Korkuttu..!
2. Köprü civarında dev bir köpekbalığı yüzdü! Gören herkes ürktü!
17.09.2016 / 15:40


İstanbullu bunu da gördü! Daha önce domuzların cirit attığı Boğaziçi’nde bu kez dev bir köpekbalığı yüzdü! Gören herkes ürktü!

Filmlere konu olan katil balık Jaws, İstanbullu tatilcileri korkuttu. Alp Baranok isimli bir sosyal medya kullanıcısı iddiaya göre tekne turu yaparken beyaz dev bir köpek balığı görüntüledi. Baranok'un 2. Köprü civarında "Yoksa büyük beyaz yeniden İstanbul'da mı" başlığıyla paylaştığı görüntüler, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. .BÜYÜK KORKU YAŞATTI

Köpek balığının İstanbul Boğazı'nda yayılan kurban kanlarına gelebileceği yönünde yorumlar yapıldı. Söz konusu videoyu izleyen 'Büyük Beyaz Bilmece' kitabını yazan Hakan Kabasakal, görüntüler için "Kesin büyük beyaz demeye yetecek kadar net kanıt yok ortada. Ben bu hayvanın kitabını yazdım. Ama bu görüntüye dayanarak şüpheli %100 Büyük Beyaz'dır demeye dilim varmıyor. Ayrıca videodaki balığın yüzmesinde adını koyamadığım bir tuhaflık var. Keşke gerçekten o olsaydı. Emin olun hiçbiriniz benim kadar sevinemezsiniz" ifadelerini kullandı. Kabasakal, söz konusu köpek balığının en önemli özelliğini ise şöyle anlattı: "Avına alttan yaklaşarak öldürücü vuruşlar yapıyor ve ölmesini bekledikten sonra da çiğnemeden yutuyor."  Tekneye yaklaşan köpek balığı objektiflere böyle takıldı. Katil balığın hareketleri teknedekileri tedirgin etti.

Sosyal medyada gündem oldu:

* Boğaz'da yüzenler dikkat etsin.

* Valla yakalarsa, yutarak yer!

* Şakası yok bu hayvanın...

* Kavurma kokusunu almış sanki...

* Kurban Bayramı'nda az daha kendisi kurban olacakmış!

* Yıllarca filminden tırsmıştım, şimdi daha çok  
korkuyorum...