Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SELAMİ UZUN NEYİN PEŞİNDE!
İki Yeni Karakol Hizmete Açıldı
Motosikletlinin Sıkıştırdığı Otomobil Bariyerlere Ok Gibi Saplandı
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SELAMİ UZUN NEYİN PEŞİNDE!

SELAMİ UZUN NEYİN PEŞİNDE!
Cumartesi günü oynanan Sarıyer-Eyüpspor maçını şeref tribününden takip eden Uzun, tribündeki insanlarla sık sık kulis yaptığı görüldü.
12.09.2016 / 06:30


2014 yerel seçimlerinde Sarıyer'den belediye başkanlığına aday adaylığını koyan fakat aday gösterilmeyen Selami Uzun, kendini yeniden piyasada göstermeye başladı.

Cumartesi günü oynanan Sarıyer-Eyüpspor maçını şeref tribününden takip eden Uzun, tribündeki insanlarla sık sık kulis yaptığı görüldü. Sarıyer'deki AK Partililerin soğuk baktığı bir isim olan Uzun, son yerel seçimlerde aday gösterilmediği için AK Parti aleyhine çalıştığı çok konuşulmuştu. Ayrıca şeref tribününde yer alan protokol koltuklarında oturması da büyük tepki çekti.

4 dönem önce milletvekilliği yapmış birinin o koltukta oturmasını garip ve siyasi bulan Sarıyerliler, İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü'ne büyük tepki gösterdiler. İbrahim Balcı ve Hayati Kaptanoğlu gibi eski kulüp başkanlarının dahi oturtulmadığı koltuğa, eski bir vekilin oturtulması büyük vefasızlık ve siyasi bir oyun olarak görüldü.