Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Ali Genç'ten Şehit Aileleri ve Gazilere Ziyaret...
İki Yeni Karakol Hizmete Açıldı
Motosikletlinin Sıkıştırdığı Otomobil Bariyerlere Ok Gibi Saplandı
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ali Genç'ten Şehit Aileleri ve Gazilere Ziyaret...

Ali Genç'ten Şehit Aileleri ve Gazilere Ziyaret...
Sarıyer Sivaslılar Derneği (SASİDER) fethullahçı terör örgütünün darbe kalkışmasında şehit olan Kahramanların ailelerine ve aynı gece yaralanarak gazi olan yurttaşların evlerine ziyarette bulundu.
22.08.2016 / 12:56


Sarıyer Sivaslılar Derneği (SASİDER) 15 Temmuz'da fethullahçı terör örgütünün darbe kalkışmasında şehit olan Kahramanların ailelerine ve aynı gece yaralanarak gazi olan yurttaşların evlerine ziyarette bulundu. Fethullahçı terör örgütü tarafından şehit edilen Fatih Satır, Çetin Can'ın ailelerini ziyaret eden Başkan Genç ve yönetim kurulu, şehitlere bir kez daha Allah'tan rahmet dilerken, ziyaret boyunca dua okudular. Şehit ailelerini ziyaretten sonra, aynı gece terör örgütünün, kurşunlarına hedef olan Abdussemet Akkaya, Doğan Özdemir, Ali Usta, Gürsel Erdem ve Ahmet Güzel'i de evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundular.Ali Genç: Allah Hepsinden Razı Olsun

Başkan Genç ziyaretler sırasında yaptığı açıklamada "bu ülkenin sahipsiz olmadığını bir kez daha dünyaya gösteren şehitlerimizin ve gazilerimizin hakkı asla ödenmez. Canları pahasına tanklara, uçaklara kafa tutan, meydan okuyan bu yiğit insanlar en büyük mertebe olan şehitliği yaşamışlardır. Allah hepsinin mekanını cennet eylesin. Gazi arkadaşlarımız da şunu bilsinler ki, aldıkları bu kurşun yaraları onların ömür boyu şan ve şerefle taşıyacakları en büyük gurur olacaktır" diye konuştu.