Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Allah Zalimlere Asla İzin Vermez
Salih Bayraktar: </br>Gençlerimize Sahip Çıkalım Onları Bezdirmeyelim, Tüketmeyelim Aksine Hayata Bağlayalım
Çayırbaşı Mahallesi Muhtarı Bektaş İETT ve İBB’yi eleştirdi
“Küresel Siyasi Hegemonyanın Baronları Eninde Sonunda Diz Çökecektir”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Allah Zalimlere Asla İzin Vermez

Allah Zalimlere Asla İzin Vermez
Geleceği önceden gördü dersek abartmış olmayız... 10 yıldır FETÖ örgütü ile mücadele eden, Sarıyer'in kanaat önderlerinden Ali Rıza Zaman, yıllardır söyledikleri ile ne kadar haklı bir mücadelenin içinde olduğunu göstermiş oldu.
31.07.2016 / 22:25


Geleceği önceden gördü dersek abartmış olmayız... 10 yıldır fetöcü terör örgütü ile mücadele eden, bir çok zulme uğrayan ama bir an olsun verdiği savaştan ödün vermeyen Sarıyer'in kanaat önderlerinden Ali Rıza Zaman, yıllardır söyledikleri ile ne kadar haklı bir mücadelenin içinde olduğunu göstermiş oldu. Uzun zamandır dile getirdikleri ile bu paralel terör örgütünün ne kadar ciddi boyutlarda bu ülkeye zarar verdiğini defalarca açığa çıkartan Zaman, bir çok kez de bu terör örgütünün hedefi haline gelmişti.15 Temmuz günü gerçekleşen kalkışmayla birlikte öncesi, sonrası her detayı Ali Rıza Zaman'la paylaştık. Zaman verdiği birbirinden önemli mesajlarla resmen manifesto çizdi. Zaman yaptığı açıklamada "Bu bir kurtuluş mücadelesi ve özgürlük savaşıdır. Maalesef yüzyıllardır dış güçlerin ülkemiz üzerinde oynadığı oyunların en belalısı ile karşı karşıya kaldık. Burada en önemli konu, bu saldırılara karşı bizim ne yaptığımız ve ne yapacağımızdır. Çok haince ve sinsice toplumun içinde yer edip ve maalesef toplumun içinde ki bu zayıf karnı iyi yakalamaları ile çok ciddi güç elde etmişlerdi. 100 yıl önce savaştığımız sistemin bir parçası oldukları net olarak gün yüzüne çıkmıştır. Millet olarak birlik beraberliğimizi bozmadan, onurlu, gururlu duruşumuzu sergilediğimiz sürece ülkemize kimsenin zarar veremeyeceğini bütün dünyaya gösterdik.

Bu fetöcü paralel terör örgütü insanları satın alarak, toplumun dinamiklerini yıkarak, önlerini açacak noktaları çok iyi belirlediler. Kendi sistemlerine karşı olan insanları ise yok etmeyi amaçladıkları bir düzen kurmuşlardı.YILLARDIR UYARIYORUM!

Bu paralel yapının nasıl sinsice ve ahlaksızca bir sistemin içinde ülkemizin kanını emdiğini defalarca kez dile getirdim. Devletimiz, söylediklerimi dikkate mi almadı? Yoksa önlem almak istedi de alamadı mı bilemiyorum! Devletin şuan acilen yapması gereken helal süt emmiş, namuslu, şerefli ve milletin özünü oluşturan, hiç bir koşulda satın alınamayacak bireylerin devlet kurumlarında görevlendirmesidir.

Sözlerine devam eden Zaman "Kalkışmanın olduğu gece Rumelikavağı'nda arkadaşlarla oturuyorduk. Tv'de alt yazı çıktığı anda ve ilk görüntüleri izlediğimde bu kalkışmayı, hain fetöcü cuntasının bir girişimi olduğunu hemen anladım. O anda eve gitmemeyi ve dışarda kalmayı tercih ettim ve arkadaşlarıma da aynı tavsiyede bulundum. Dışarda durun fakat sakin olun, provakatörlerin oyununa gelmeyin dedim. Hemen ardından tv'de, 1. Ordu komutanının yaptığı açıklama ve Deniz kuvvetlerinin bu kalkışmaya destek vermemesi beni çok rahatlattı. Fakat en büyük endişem Cumhurbaşkanımızın ne durumda olduğuydu. O an yanında olmayı çok istedim. Cep telefonundan canlı yayına bağlanıp konuşmasından sonra derin bir oh çektim, şükür ettim. Çünkü hakikaten Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, ülkemize çok büyük hizmetlerde bulundu. En anlamlı değerleri hizmetimize sundu. Dünya üzerinde yeniden saygın bir ülke konumuna ulaştık. Yaşanabilir bir ülke için çok çalıştı ve çalışmaya, üretmeye, hizmet etmeye tüm hızıyla devam ediyor. Allah Cumhurbaşkanımızı korusun çünkü tehlike hala devam ediyor. Bu Alçaklar her türlü hainliği yapacak konuma sahipler. Vakit tedbiri elden bırakmama vaktidir. Uyanık olacağız, tuzağa düşmeyeceğiz"dedi.MİLLETİMİZ DESTAN YAZMIŞTIR.

Konuşmasına hız kesmeden devam eden Zaman "olay günü beni en çok duygulandıran şey sokaklara gerçek halkın çıkmasıydı. Yani sadece herhangi bir partinin üyeleri veya önde gelenleri değil çoğunlukla halk oradaydı. Her kesimden insan vardı. Bu konu herşeyden çok daha önemli. Halkımız ölümü bile göze alarak vatanını savunmuştur. Bu iman dolu vatan sevgisi ile yoğrulmuş insanlar yüzyıllar önce de vardı, yüzyıllar sonra da var olacak. Milletimiz destan yazmaya alışkın bir millet, yine destan yazdık şükürler olsun. Millet olarak verdiğimiz bu savaş öyle anlamlı bir savaş ki, bu paralelci teröristlerin hiçbirinde Allah korkusu yok. Ayrıca bu ahlaksız insanların bir şeyine dikkat ettim, hepsi korkak. Bu iki özelikleri onları çok iyi analiz ediyor. Bunlar bukalemun gibi her şekle giren ikiyüzlülüğün ötesinde yaratıklardır. Yıllardır çocuk okutuyoruz diye yardım amaçlı kapı kapı gezip Allah, din, iman deyip milleti sömürdüler. En sonunda darbe teşebbüsü ile deşifre oldular. Kendilerinden olmayan insanlara yıllarca iftira atarak onları yok etme yoluna giden bu zombileşmiş yaratıklar hem bu dünyada hemde ahirette hesabını çok çetin vereceklerdir" dedi.Zaman sözlerini "Bu vesileyle başta kahraman halkımız olmak üzere bu darbe girişimini engelleyen herkese şükranlarımı sunuyorum. Vatanını, milletini satmayan tüm asker ve polislere teşekkürü borç biliyorum. Bu kalkışmayı engellemek için sokaklarda canını veren kahraman Şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Hepsinden Allah razı olsun. Bir daha böyle haince bir olay ile karşı karşıya gelmeyiz inşallah. Amaçları Recep Tayyip Erdoğan'ı yok etmek olan bu hainler, bizim Cumburbaşkanımıza olan sevgimizi hiç hesaba katmamışlar. Bu sevgi olduğu müddetçe, bileğimizi hiç bir güç bükemeyecektir" diyerek noktaladı.