Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Serkan Torun: <br>"Şampiyonluğun En Güçlü Adayı Biziz"
“Bu Mücadeleyi Devlet Ve Millet Olarak Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”
‘7 Kardeştik 80 Milyon Olduk’
15 TEMMUZ GAZİSİ SABRİ GÜNDÜZ: Ayaksız yaşanır, vatansız yaşanmaz

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Serkan Torun:
"Şampiyonluğun En Güçlü Adayı Biziz"

Serkan Torun: <br>
Sarıyer Spor Kulübü Genel Kaptanı Serkan Torun, tüm camiayı şampiyonluğa kilitledi. Gazetemizin genel yayın yönetmeni Emre Güner'e konuşan Torun, verdiği umut dolu mesajlarla camianın içini rahatlattı.
20.07.2016 / 11:06


Sarıyer Spor Kulübü Genel Kaptanı Serkan Torun, tüm camiayı şampiyonluğa kilitledi. Gazetemizin genel yayın yönetmeni Emre Güner'e konuşan Torun, verdiği umut dolu mesajlarla camianın içini rahatlattı. Serkan Torun yaptığı açıklamada "yeni bir teknik heyet ve yeni bir kadro ile önümüzdeki sezona emin adımlarla gireceğiz. Kongreden hemen sonra yönetim kurulu olarak var gücümüzle çalışmalara başladık. 1 aylık yoğun analizlerimizden sonra Teknik Direktörlük koltuğunu Taner Taşkın hocamıza emanet etmeyi uygun gördük. Taner hoca fazlasıyla tecrübe sahibi ve bu ligi gerçekten çok iyi tanıyor. Bizden önce çalıştırdığı takımlara göz attığımızda düşük bütçeler ile ciddi başarılar sağladığını görüyoruz" dedi.sözlerine devam eden Sarıyer'in tecrübeli yöneticisi Serkan Torun "yönetim olarak genç futbolculara fazlasıyla önem veriyoruz. Hocamız da bizim düşüncemizde bir spor adamı olarak aynı görüşü paylaşıyor. Bu sene mücadele gücü en üst seviyede bir takım yaratacağız ve 23 ile 28 yaş arasında genç bir yaş ortalaması yakalayacağız. Bu ligi iyi bilen Taner hocamız ile yaptığımız istişarede yaşlı oyuncuların bize katkı sağlamayacağı görüşünde hem fikir olduk. Transfer sezonunu açtık ve Allah kısmet ederse 2 Ağustos'taki Kartepe kampına takımın %80'ni tamamlanmış bir şekilde girmeyi hedefliyoruz." Dedi.

Sözlerine devam eden Torun "Taraftarlarımız içini ferah tutsun. Alacağımız futbolcular, azimli, kararlı, yürekli ve karakterli futbolculardan oluşacak. Bu sene çok çalışacağız. Şampiyon olacağız diyerek şampiyon olunmuyor. Biz şampiyon olmak için gecemizi gündüz yapacağız. Bunun için transfer bütçemizi dışarıda konuşulanın aksine düşük tutmuyor, aksine sınırları zorluyoruz. Maddi olarak orta seviyenin üzerinde bir takım kuracağız... Teknik Direktörümüz Taner hocaya çok güveniyoruz. Hocamız defansı güçlü, az gol yiyen fakat gol atma konusunda da cömert davranmayan bir oyun anlayışına sahip. Beklentimiz ve dileğimiz aynı futbolu Sarıyer'de de sergilemesidir" dedi.Torun sözlerini "Kağıt üzerinde oldukça zor bir gruptayız. Ancak unutulmaması gereken bir husus var... O da Sarıyer'in her zaman zor olanı başarmasıdır. Biz kesinlikle bu grubu gözümüzde büyütmüyoruz. Hedefimiz olan şampiyonluğu, bu zor denen grupta elde edersek, anlamı da o kadar büyük olacaktır. Taraftarlarımız herşeyin en güzeline layık, camia olarak çok özlediğimiz şampiyonluğu bu sene kazanacağız. Başkanımız Saffet Akkoyun'un önderliğinde önemli başarılar kazanacağız, buna yürekten inanıyorum" diyerek noktaladı.