Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - CUMHURBAŞKANINA MEKTUP
Dev Uyuşturucu Operasyonu...850 Kilo Eroin Ele Geçirildi
Yangın Tüpü Bomba Gibi Patladı
Sarıyer Halkının Huzuru ve Mutluluğu için Çalışıyoruz.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CUMHURBAŞKANINA MEKTUP

CUMHURBAŞKANINA MEKTUP
Sn.Cumhurbaşkanım milletin adamı ben bu mektubu bu ülkede yaşayan Ailesini komşularını vatanını seven bi birey olarak yazıyorum.
19.07.2016 / 08:42


İş adamı Başar Biberoğlu, yaşanan darbe girişimine set tepki gösterdi.  Cumburbaşkanına açık mektup yazdı. Sn.Cumhurbaşkanım, milletin adamı... Ben bu mektubu, bu ülkede yaşayan ailesini, komşularını vatanını seven bi birey olarak yazıyorum. Hiç bir siyasi kaygılar taşımadan ve içimden gelen gerçek duygularımla size hitap ediyorum. Affınıza sığınarak size içimden geldiği gibi hitap etmek istiyorum. Evet siz Cumhurun başı, Cumhurbaşkanımızsınız... Ama siz bizim için aile büyüğümüz abimsiniz çünkü ben sizde onu hissettim... Bu ülke bu vatan için yaptıklarınız ortada, bunlara  eğinmenin bir anlamı yok. Burada gerçekten benim gibi hisseden milyonların sesi sayın. Ben gerçek bir vatan sever olarak bu ülke için neler yaptığınızı çok iyi biliyorum Annesini kızkardeşini karısını sevmeyen vatan sevemez. Hainlerle  mücadelenizi görüyoruz, ben şahsım olarak kanımın son damlasına kadar bu mücadelenizin yanında olduğumu bilmenizi isterim. Recep Tayyip Erdoğan abimiz, bireysel menfaatleri için şerefini onurunu ailesini satan bu hainlerin sonu muhakkak cehennemdir. 

Sizin dik duruşunuz keskin zekanız ve manevra kabiliyetiniz ve en önemlisi Allah inancınız olmasa, bizim bu yolda kefenimizi giydik yola çıktık inancımız olmasa, şimdi durumumuzu hayal bile etmek istemiyorum. Cumhurbaşkanım ben öncelikle şahsım ailem ve gerçek vatanperverler adına size çok teşekkür ederiz.

Recep Tayyip Erdoğan abimiz, Geziden başlayarak ve en son 15 temmuz darbe teşebbüsü dahil BUNLARI TAMAMEM SİZİN ORGANİZE ETTİĞİNİZi SÖYLEYEN, BUNLARI SOSYAL MEDYADA YAYAN birçok yazılar var. Vatan hainleri, vicdansızlar, Allahsızlar, Namuzsuzlar yazıklar olsun acaba o kafanızda beyin yerine ne taşıyosunuz? Recep Tayyip Erdoğan Tüm Milletinin Namusunu Onurunu Şerefini kurtarmıştır ama ben kime diyorum pardon siz NAMUS,ŞEREF,HAYSİYET,ONUR bunlar ne demek bilmezsiniz.

Sn Cumhurbaşkanım fazla söze gerek yok. şahsım, ailem ve ben tüm sevenlerinizle YEMİNİMİZ OLSUN BİZ BU VATAN HAİNLERİNİ SİZİN AKAN O BİR DAMLA GÖZ YAŞINIZDA BOĞARIZ.

Saygı ve Sevgilerimle

Başar Biberoğlu