Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyer'in Grubu Belli Oldu
Ali Rıza Zaman ile Sarıyer’i Konuştuk
Muhtar Sinan Yüksel: Halkın Sabrı Kalmadı
Göçük Altında Kalan İşçi Kurtarıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyer'in Grubu Belli Oldu

Sarıyer'in Grubu Belli Oldu
2016-2017 sezonunda Spor Toto 2 ve 3. Ligi’nde mücadele edecek takımların grupları belli oldu.
02.07.2016 / 11:11


2016-2017 sezonunda Spor Toto 2 ve 3. Ligi'nde mücadele edecek takımların grupları belli oldu.

TFF'nin Beykoz-Riva'da yer alan idari merkezinde bugün yapılan kura çekimine TFF Yönetim Kurulu üyesi Ali Düşmez, Genel Sekreter Vekili Özcan Şepik ve Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın'ın yanı sıra Spor Toto 2. Lig ile Spor Toto 3. Lig kulüplerinin temsilcileri katıldı.

Spor Toto 2. Lig gruplarında yer alan takımlar şöyle:

BEYAZ GRUP: Amed Sportif Faaliyetler, Anadolu Üsküdar 1908 Spor, B.Çekmece Tepecikspor, B.Ş.Belediye Erzurumspor, Bucaspor, Fatih Karagümrükspor, Fethiyespor, Hacettepespor, İstanbulspor, Kahramanmaraşspor, Keçiörengücü, Kocaeli Birlikspor, Konya Anadolu Selçukspor, Nazilli Bld, Ofspor, Pendikspor

KIRMIZI GRUP: 1461 Trabzon, Aydınspor 1923, BUGSAŞ Spor, Etimesgut Belediyespor, Eyüpspor, Gümüşhanespor, Hatayspor, İnegölspor, Karşıyaka, Kastamonuspor 1966, Kayseri Erciyesspor, Kırklarelispor, Menemen Belediyespor, MKE Ankaragücü, Niğde Belediyespor, Sarıyer, Tokatspor, Tuzlaspor.

Spor Toto 3. Lig gruplarında yer alan takımlar şöyle:

1. GRUP: 24 Erzincanspor, Altay, Ankara Demirspor, Bayburt Grup Özel İdare, Beylerbeyispor, Bursa Nilüferspor, Cizrespor, Çorum Belediyespor, Erzin Belediyespor, Gölcükspor, Kartalspor, Kızılcabölükspor, Kocaelispor, Kozan Belediyespor, Kütahyaspor, Manavgatspor, Sancaktepe Belediyespor, Tekirdağspor, Van Büyükşehir Belediyespor

2. GRUP: Batman Petrolspor, Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Çatalcaspor, Dardanelspor, Derincespor, Dersimspor, Düzcespor, Erbaaspor, Halide Edip Adıvarspor, Kemerspor 2003, Kırıkhanspor, Manisa Büyükşehir Belediyespor, Pazarspor, Silivrispor, Tire 1922, Türk Metal Kırıkkalespor, Yeşil Bursa, Yomraspor

3. GRUP: 12 Bingölspor, Adliyespor, Afjet Afyonspor, Bayrampaşa, Bergama Belediyespor, Darıca Gençlerbirliği, Denizli Büyükşehir Belediyespor, Diyarbekirspor, Düzyurtspor, Elaziz Belediyespor, Maltepespor, Muğlaspor, Orduspor, Orhangazispor, Payasspor, Sakaryaspor, Sultanbeyli Belediyespor, Tarsus İdmanyurdu. - İSTANBUL