Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Başar Biberoğlu: En Doğru Karar Verildi
İki Yeni Karakol Hizmete Açıldı
Motosikletlinin Sıkıştırdığı Otomobil Bariyerlere Ok Gibi Saplandı
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Başar Biberoğlu: En Doğru Karar Verildi

Başar Biberoğlu: En Doğru Karar Verildi
AK Parti'nin Sarıyer'deki etkili ismi Başar Biberoğlu, AK Parti Genel Başkan Adayı Binali Yıldırım için "en doğru karar verildi" dedi.
20.05.2016 / 15:31


AK Parti'nin Sarıyer'deki etkili ismi Başar Biberoğlu, AK Parti Genel Başkan Adayı Binali Yıldırım için "en doğru karar verildi" dedi. Ahmet Davutoğlu'nun istifası sonrası tüm gözler yeni genel başkanın ve dolayısıyla başbakanın kim olacağına çevrilmişti. Karar açıklandı ve Binali Yıldırım isminde karar kılındı. Bu tarihi değişimin ardından Sarıyer'den de önemli yorumlar geliyor.

Ak Partili Başar Biberoğlu, gazetemize yaptığı açıklamada "AK Partinin kurmayları her zaman olduğu gibi yine tarihimize yön veren bir karar aldılar. Binali Yıldırım, Türkiye Cumhuriyeti tarihine geçecek, potansiyeli çok güçlü bir lider. Beklendiği gibi potansiyeli, profili düşük bir başbakan olmayacak. AK Parti'nin kadrolarında zaten profili düşük bi isim aramak, tek kelimeyle partimize hakaret olur" dedi. Sözlerine devan eden Biberoğlu "alınan bu karar milletimiz için hayırlı olsun. Binali Yıldırım'ın başbakanlığında, devletimizin sosyal  konularda daha fazla yer alacağını düşünüyorum. Terör olaylarına ise Yıldırım'ın kendi stratejisiyle yaklaşacağını ve kısa zamanda bu terör belasını yok edeceğine inanıyorum. Ülkemizin ekonomik anlamda da yükselişe geçeceğini ve halkımızın çok daha refah bir hayat yaşamalarını sağlacak önemli adımların atılacağından şüphem yok. Binali Yıldırım, güler yüzüyle, insanları neşelendirmesiyle de farklı bir siyasi profil olarak karşımıza çıkıyor. Halkımıza böyle güler yüzlü siyasiler gerekiyor.Ulaştırma
 Bakanlığı yaptığı yıllar söze gerek olmadığını ispatlayan en önemli zaman sürecidir. Yıldırım'ın, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile muhteşem bir uyum yakalayacağından da şüphem yok" dedi. Biberoğlu sözlerini " terör, ekonomi ve sosyal çalışmalarda başarılı olacak bir lider geliyor. Çalışkanlığı ile tüm dünyada ismi duyulan Binali Yıldırım'ın ülkemiz için bir kez daha hayırlı olmasını diyorum" diyerek noktaladı.