Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Salih Bayraktar <br/>24 Saat Abisinin Yanından Ayrılmıyor
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Salih Bayraktar
24 Saat Abisinin Yanından Ayrılmıyor

Salih Bayraktar <br/>24 Saat Abisinin Yanından Ayrılmıyor
Özdemir Bayraktar'ın kaldırıldığı hastanede ameliyat geçirerek kalbe giden bazı damarlara stend takıldığı öğrenildi. Abisinin yanından ayrılmayan Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar hastanede “geçmiş olsun” ziyaretlerini kabul ediyor.
15.03.2016 / 13:32


AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar'ın Agabeyi Özdemir Bayraktar geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan ile Selçuk Bayraktar'ın nişanlanacağı gün kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılmış ve nişan ileri bir tarihe ertelenmişti.Özdemir Bayraktar'ın kaldırıldığı hastanede ameliyat geçirerek kalbe giden bazı damarlara stend takıldığı ve halen hastanede ve gözetim altında tutulduğu öğrenildi. Abisinin yanından ayrılmayan Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar hastanede “geçmiş olsun” ziyaretlerini kabul ediyor.HASTANEYE ZİYARETÇİ AKINI

Bayraktar’ın sağlık durumu hakkında bilgi almak ve geçmiş olsun dileklerini iletmek üzere çok sayıda ziyaretçi hastane akın etti. Hastanedeki ziyaretçileri AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ağırlıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ardından TBMM Başkanı İsmail Kahraman da, kalp krizinin ardından ameliyat olan iş adamı Özdemir Bayraktar’ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Kahraman, Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi’ne, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu ve Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu ile geldi. Bir süre hastanede kalan ve doktorlardan bilgi alan Kahraman’ı, Özdemir Bayraktar’ın çocukları Haluk ve Selçuk Bayraktar uğurladı.‘HERKESTEN DUA BEKLİYORUZ’

Selçuk Bayraktar, gazetecilerin babasının sağlık durumuna ilişkin sorusu üzerine, “Herkesten dua bekliyoruz” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’la dün nişan töreni yapılması planlanan Selçuk Bayraktar’ın babası olan iş adamı Özdemir Bayraktar, kalp krizi geçirmesi üzerine hastaneye kaldırılmıştı.