Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Özdemir Bayraktar Kalp Krizi Geçirdi Nişan İptal Oldu
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Özdemir Bayraktar Kalp Krizi Geçirdi Nişan İptal Oldu

Özdemir Bayraktar Kalp Krizi Geçirdi Nişan İptal Oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın yapılacak nişan töreni öncesi damat adayı Selçuk Bayraktar'ın babası Özdemir Bayraktar, kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı.
13.03.2016 / 09:26


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın bu akşam yapılacak nişan töreni öncesi damat adayı Selçuk Bayraktar'ın babası, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar'ın ağabeyi Özdemir Bayraktar, kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı.

Tarabya Huber Köşkü'nde bu akşam yapılacak nişan töreni nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesi Kısıklı'daki evlerinden Tarabya'ya hareket edecekleri sırada, Özdemir Bayraktar'ın hastaneye kaldırıldığı haberi geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bunun üzerine Halkalı'daki Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi eğitim Araştırma Hastanesi'ne gitti.

Kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan Özdemir Bayraktar'ın, aort damarının yırtıldığı ve ameliyata alındığı öğrenildi.Nişan İptal Oldu

Sümeyye Erdoğan ile bugün nişanlanacak olan Selçuk Bayraktar'ın babası Özdemir Bayraktar'ın acil olarak ameliyata alınması üzerine Tarabya Köşkü'nde yapılacak olan tören de iptal edildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Dünürünü Hastanede Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın bu akşamki nişan töreni öncesi, damat adayı Selçuk Bayraktar'ın babası Özdemir Bayraktar, kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı.Hastaneye gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünürünü hastanede ziyaret etti.Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın nişan töreni öncesinde yaşanan olay her iki aileyi üzüntüye boğdu. Haberi alan Erdoğan, Halkalıdaki Mehmet Akif Ersoy Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesine giderek dünürünü ziyaret etti. Erdoğan, Bayraktar'ın sağlık durumuyla ilgili doktorlardan bilgi aldı.

Bu akşam Tarabya Huber Köşkü’nde yapılması beklenen nişan töreninin ileri bir tarihe ertelendiği öğrenildi.