Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - İSTANBUL'UN LEZZET DURAĞI
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İSTANBUL'UN LEZZET DURAĞI

İSTANBUL'UN LEZZET DURAĞI
Pileki Pide Karadeniz Ev Yemekleri Ve Serpme Köy Kahvaltısı ile bu mekan İstanbul'un gözdesi haline geldi.
06.03.2016 / 10:47


Pileki Pide Karadeniz Ev Yemekleri Ve Serpme Köy Kahvaltısı ile bu mekan İstanbul'un gözdesi haline geldi. Sarıyer'in sevilen iş adamlarından Yakup Güngör Mutlu'nun sahibi olduğu bu eşsiz Restaurant'ta boğazın mas mavi suları ile iç içe huzur dolu bir ortamda kahvaltı ayrıcalığı sizleri bekliyor!Son derece samimi ve otantik dizaynı ile müşteri memnuniyetini en üst sıraya taşımış olan Pileki Pide Restaurant'ta sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz hoş vakitlerin müdavimi olacaksınız. Mis gibi boğaz havası ile lezzeti iç içe yaşamak isteyenlerin mekânı olarak bilinen bu restauranta gitmek için fazla geç kalmayın!Pileki Pide Restaurant'ın müdavimi olacaksınız

Sarıyer'in eşsiz mekanı olarak görülen Pileki Pide Restaurant; en iyi hizmet anlayışını kusursuzca sergiliyor... Mekan sahibi Yakup Güngör Mutlu, gurme olarak yılların tecrübesini, muhteşem mutfağını, zengin menüsüyle pekiştirip damak tadınıza hitap ederek, sizlere keyifli saatler yaşatmaya devam ediyor.

Bu Restaurant'ta huzur dolu bir ortamda yemek yiyerek tüm yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

Damak tadının ve sofra kültürünün öncülüğünü taşıyan Pileki Pide Restaurant, taşıdığı bu sorumluluğun farkında olarak bu değerleri gelecek nesillere en iyi şekilde aktarnayı kendine görev edinmisiyle de takdir kazanıyor.Damak Tadına Önem Verenlerin Buluştuğu Bir Mekan

Birbirinden lezzetli pidelerinin yanı sıra, Karadeniz yöremize ait enfes ev yemeklerini burada rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca serpme köy kahvaltısı ile müşterilerine oldukça cömert davranan bu mekan tabiri-caizse serpme köy kahvaltısı nasıl olur sorusunun cevabını verir nitelikte bir hizmet sunuyor. Biz Sarıyer Yenigün ekibi olarak tüm bu lezzetlerin tadına bakma şansı yakaladık. Hepsi birbirinden lezzetliydi... Ancak tam Karadeniz usülü yapılan mıhlama'ya bayılacaksınız! Serpme köy kahvaltısı için hafta sonları rezervasyonsuz yer bulmanın çok zor olduğu bu mekanda müşterilerin yoğunluğu ve güler yüzü bir çok şeyi özetliyor diyebiliriz.Kendinizi evinizde hissettiren Sabah Güneşi kahvaltısıyla haftanın yedi gününde, ailenizle, sevdiklerinizle bu özel mekanın tadını çıkarabileceğiniz gibi... Aynı zamanda dernek yemekleri, şirket yemekleri ve özel günleriniz için! Karadeniz'in birbirinden güzel yemekleri ile buluşabilirsiniz.

İstanbul Boğazı'ının en güzel manzaralarından birinde, farklı lezzetlerle Restaurant kültürünün öncülüğünü taşıyan Pileki Pide, taşıdığı bu sorumluluğun farkında olarak, misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

0212 218 35 81

info@pilekipide.com

Büyükdere Mh. Çayırbaşı Cd. No:174

Kat:2 SarıyerPileki Pide Görseller
Pileki Pide Ziyaretçi ÜnlülerAçılış Resimleri