Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Zekeriyaköy Varyant yolunda </br>Korkunç kaza: 4 yaralı
İki Yeni Karakol Hizmete Açıldı
Motosikletlinin Sıkıştırdığı Otomobil Bariyerlere Ok Gibi Saplandı
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Zekeriyaköy Varyant yolunda
Korkunç kaza: 4 yaralı

Zekeriyaköy Varyant yolunda </br>Korkunç kaza: 4 yaralı
Zekeriyaköy Varyant yolunda korkunç bir kaza terar yaşandı. Bir kamyonet virajı alamayarak karşı şeride girince 2’si ağır tam 4 kişi yaralandı.
26.02.2016 / 16:21


Zekeriyaköy Varyant yolunda korkunç bir kaza terar yaşandı. Bir kamyonet virajı alamayarak karşı şeride girince 2’si ağır tam 4 kişi yaralandı. Olay yerine çok sayıda ambulans ve sağlık ekibi sevk edildi.

Sürekli tekrar Yaşanan kazalar yüzünden adı ölüm yolu olarak anılan Zekeriyaköy’deki varyant yolunda sabah saatlerinde yeni bir kaza yaşandı. bir kamyonetin freninin patlaması nedeniyle direksiyon  hakimiyetini kaybetmesi yüzünden 2’si ağır 4 kişi yaralandı. Orta refüjdeki Bariyeri aşarak karşı şeritten gelen seyir halindeki araca çarpan kamyonet hızını alamayarak ancak devrilerek durabildi.. Çok büyük paniğin yaşandığı korkunç kaza da olay yerine çok sayıda ambulans ve sağlık ekibi geldi.

YARALILAR AMBULANSLA ÇEVRE HASTANELERE GÖNDERİLDİ

İlk müdahaleyi vatandaşların yaptığı kaza da Olay yerine gelen polisl ekipleri ve 112 ambulans ekiplerinin yardımıyla yaralılar araçlarla çevre hastanelere gönderildi. Diğer taraftan bölgede oturan vatandaşlar, Zekeriyaköy Varyant yolunda özellikle yasak olduğu halde bu yolu kullanan kamyonetler nedeniyle oluşan kazalar için sosyal medya üzerinden sürekli tepki göstererek yetkilileri uyarıyorlardı. Son Yaşanan  kaza ile ilgili bu uyarılarında ne denliönemli olduğu bir kez daha görülmüş oldu.