Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - CHP İstanbul İl Örgütü'nden </br>Dilek Doğan'ın Ailesine Ziyaret
“Bu Mücadeleyi Devlet Ve Millet Olarak Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”
‘7 Kardeştik 80 Milyon Olduk’
15 TEMMUZ GAZİSİ SABRİ GÜNDÜZ: Ayaksız yaşanır, vatansız yaşanmaz

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CHP İstanbul İl Örgütü'nden
Dilek Doğan'ın Ailesine Ziyaret

CHP İstanbul İl Örgütü'nden </br>Dilek Doğan'ın Ailesine Ziyaret
Chp İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ve CHP'li milletvekilleri, Sarıyer'deki evlerinde polis araması sırasında göğsünden vurularak öldürülen Dilek Doğan'ın ailesini ziyaret etti.
16.02.2016 / 11:04


Chp İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ve CHP'li milletvekilleri, Sarıyer'deki evlerinde polis araması sırasında göğsünden vurularak öldürülen Dilek Doğan'ın ailesini ziyaret etti.

Davanın ilk duruşması 17 Şubat Çarşamba günü saat 10.00'da Çağlayan Adliyesi'nde görülecek. Duruşma öncesinde CHP İstanbul İl Örgütü de bugün kalabalık bir heyetle Dilek Doğan'ın Armutlu'da yaşayan ailesini ziyaret ederek aileye destek oldu. Ziyarete CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat'ın yanı sıra CHP İstanbul Milletvekilleri Selina Doğan, Sibel Özdemir, Sezgin Tanrıkulu, Onursal Adıgüzel ve CHP Parti Meclisi Üyeleri Canan Kaftancıoğlu ile Turhan Hançerli de katıldı. Dilek Doğan'ın annesi Aysel Doğan ve babası Metin Doğan tarafından karşılanan CHP heyeti, Dilek Doğan'ın öldürülmesi olayı ve hukuki süreçle ilgili aileden bilgi aldı.

CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, "Biz her konuda sizin yanınızdayız. Duruşmaya da milletvekili arkadaşlarımız gelecek, hep beraber orada olacağız. Biz sadece sizin yanınızda olduğumuzu belirtmek için geldik. Yapılan haksızlığı söylemeye bile gerek yok, dünya alem biliyor. Dilek bütün insanlığın vicdanında yaşayacak" dedi.