Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Başbakan'dan Bayraktar'a Ödül
“Bu Mücadeleyi Devlet Ve Millet Olarak Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”
‘7 Kardeştik 80 Milyon Olduk’
15 TEMMUZ GAZİSİ SABRİ GÜNDÜZ: Ayaksız yaşanır, vatansız yaşanmaz

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Başbakan'dan Bayraktar'a Ödül

Başbakan'dan Bayraktar'a Ödül
Başbakan Ahmet Davutoğlu 1 Kasım zaferinin ödül plaketini, Ak Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar'a bizzat kendisi verdi.
19.01.2016 / 18:45


Sarıyer'de 1 Kasım seçimlerinden birinci olarak çıkan AK Parti’nin bu başarısı ödüllendirildi. “Başarılı seçim, en çok oy arttıran ilçe ve seçim sonuçlarını en hızlı giren ilçeler” sıralamasında ilk 5'e giren Sarıyer’in plaketini bizzat Başbakan Davutoğlu verdi. Plaketi Başbakan’ın elinden alan Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ise bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür etti.AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, Sarıyer’de 1 Kasım seçimlerinde alınan zafer nedeniyle plaketle ödüllendirildi. Sarıyer İlçe Başkanlığı tam 3 ayrı kategoride ödüle layık görüldü. Başbakan Ahmet Davutoğlu ve partinin üst düzey isimlerin katıldığı Haliç Kongre Merkezi’ndeki AK Parti İstanbul Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda Sarıyer Teşiklatı’na plaket verildi.EN ÇOK OY ARTTIRAN İLÇE SARIYER

Danışma Meclisinde, 7 Haziran ve 1 Kasım seçim süreci değerlendirmelerinde, Ak Parti Sarıyer ailesi 3 dalda ödül aldı. Başarılı bir seçim, en çok oy artıran ilçe, seçim sonuçlarını en hızlı giren ilk 5 ilçe olarak ödülü, teşkilat adına İlçe Başkanı Salih Bayraktar aldı. Bizzat Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun elinden plaketi alan Bayraktar, bu süreçte emeği geçen tüm partililerine teşekkür etti.