Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - GELDİĞİN GÜNE LANET OLSUN
Başkan Genç’e ‘Üstün Hizmet Ödülü’ Verildi
Çayırbaşı'nda Uyuşturucu Operasyonu
AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar: CHP İstikrara Evet Dedi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GELDİĞİN GÜNE LANET OLSUN

GELDİĞİN GÜNE LANET OLSUN
Tüm transferler benim gözetimim ve taleplerim doğrultusunda yapıldı diyen Ayhan Akman, Sarıyer’e maddi manevi çok büyük zarar vermiştir. Kendisine güvenen ve Sarıyer’in teknik direktörü olmasında büyük pay sahibi olan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e ihanet etmiştir. Ve tüm Sarıyer camiasına büyük kazık atmıştır.
19.12.2015 / 15:42


Ligin başında yapılan pahalı transferler ile Sarıyer camiası şampiyonluk adına umutlanmıştı. Ancak lig başlayınca hep birlikte gördük ki takımın teknik sorumlusu Ayhan Akman kazandığımız maçlarda dahil takıma rezil bir futbol oynatıyordu. Tüm transferler benim gözetimim ve taleplerim doğrultusunda yapıldı diyen Akman, Sarıyer’e maddi manevi çok büyük zarar vermiştir. Kendisine güvenen ve Sarıyer’in teknik direktörü olmasında büyük pay sahibi olan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e ihanet etmiştir. Ve tüm Sarıyer camiasına büyük kazık atmıştır. Ayhan Akman, takıma futbol anlamında hiçbir şey vermediği gibi, yaptırdığı yanlış antreman teknikleri ile takımın tamamını sakatlamıştır. Darbe almaksızın, yalnızca zorlamalarla adele sakatlığı yaşayan futbolcuların sayısına baktığımızda korkunç tablo ortaya çıkıyor. Ayrıca takım üzerinde hiçbir arkadaşlık ortamı sağlayamayarak futbolcuların moral motivasyonunu yok etti.

BU RESMEN ÇÖKÜŞ

Şimdi yaşanan acı tablodan sonra kadro dışı bırakılıp kısa zaman içinde sözleşmeleri fesh edilecek futbolculara bir göz atalım. Ayrıca yarın ki Kaahramanmaraşspor maçında Sarıyer takımında forma giymeyecek oyuncuları bir bir sıralayalım.

Can Erdem sözleşmesi fesh edildi. Ercüment, Caner, Burak, Hakan Ateş, Serdar Eylik hem sakatlar hem de kadro dışı kaldılar. Ve bu oyuncular ile yollar ayrılacak. Serkan Çalık, Serkan Yalçın ve Barış sakatlıklarından dolayı, Berkay ise kart cezalısı olması sebebiyle yarın ki müsabakada forma giymeyecekler. Sarıyer’de yarın ki maçta kadro da yer alacak oyuncu sayısı 13… Bu resmen çöküş. Şimdi Ayhan Akman’a soruyorum? Sarıyer camiasını yok etmek için mi geldin? Ocağımıza incir ağacı dikmek için mi geldin? Bu kulüp borçlarını yeni yeni temişlemişken yine bizi borç batağına sürüklemek için mi geldin? Ayhan Akman, Sarıyer’e geldiğin güne lanet olsun. Yaptığın transferler ile kulübü tekrar borç batağına sürükledin. Kulübü darmadağın ettin. Maça çıkartacak oyuncu bulamıyoruz! Antrenörlüğün çok başarısız… Fakat daha da önemlisi adam değilmişsin Ayhan adam değilmişsin. Kulübü göz göre göre uçuruma sürükledin. Sarıyer’e verdiğin maddi manevi zararlara karşılık, giderken bir de kulüp başkanını ve yönetimi suçladın, sana destek vermediklerinden dolayı… Ayhan, senin gibi kan emci, şeytan bir adama görev verenler baştan hatalı. Ancak sen, sana güvenenlere ihanet ederken kişilik ve karakter yoksunu olduğunu hiçbir zaman unutmamalısın. Sana olan tepkim, saha da aldığın rezil skorlara değil. Kulübü resmen paçavraya çevirdin. İçten içe dinamit koyup fitili ateşledin. Başka söze ne hacet… Allah’tan bulursun belanı.

TARAFTARA SESLENİYORUM

Sarıyerli kardeşlerime, arkadaşlarıma sesleniyorum. Yarın ki Kahramanmaraşspor maçında skor ne olursa olsun göreve yeni başlayan Mehmet Birinci’ye, futbolculara ve Başkan Saffet Akkoyun’a sahip çıkın. Birlikten güç doğar. Eğer protesto edeceksek, yönetim kurulunda işe yaramayan, ağzı laf yapıp icraatı olmayan isimlere yönelin. Ligin devre arasında ben bu isimleri tek tek yazacağım. Kulübümüzde işe yaramayan adamların defolması için bu gerekli. Ancak hem Şükrü Genç hem de Saffet Akkoyun bu sene var güçleriyle çalıştılar, çalışmaya devam ediyorlar. Protesto edelim derken, kulübe sahip çıkan isimleri küstürürsek işte o zaman bataklığa saplanırız. Ben Sarıyer’i amatör lig de izlemek istemiyorum. Bu sebeple önce birlik olacağız, sonra kulübe katsısı olmayan, işe yaramayan isimlere gereken adımları atacağız. Allah sonumuzu hayır etsin.