Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Eyüp Odabaşı Vefat Etti
“Bu Mücadeleyi Devlet Ve Millet Olarak Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”
‘7 Kardeştik 80 Milyon Olduk’
15 TEMMUZ GAZİSİ SABRİ GÜNDÜZ: Ayaksız yaşanır, vatansız yaşanmaz

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Eyüp Odabaşı Vefat Etti

Eyüp Odabaşı Vefat Etti
Sarıyer Spor Kulübü'nde uzun senelerdir Genel Kaptanlık yapan Eyüp Odabaşı Kansere yenilerek Hayata veda etti.
14.12.2015 / 00:39


Sarıyer Spor Kulübü'nde uzun senelerdir Genel Kaptanlık yapan Eyüp Odabaşı Hayatını kaybetti. uzunca bir süredir kanser tedavisi gören Eyüp Odabaşı kansere yenilerek yaşama veda etti.

Futbol hayatına Sarıyer’de başlayan 1953 Sarıyer doğumlu Eyüp Odabaşı Fenerbahçe, Trabzonspor ve Karabük formalarını giydikten sonra tekrar Sarıyer’e dönmüş ve futbola lacivert beyazlı formayla veda etmişti. Sarıyer formasıyla 233 maça çıkan Eyüp Odabaşı 29 gole imza atmış ve Sarıyer’den iki kez milli takıma çağrılmıştı. Yöneticilik yaptığı dönemde Sarıyer 2. lig’de şampiyon olarak 1.lige yükseldi ve 1. lig’de üç kez 4. olurken bir kez 5. olmuştu.. Ayrıca Balkan Kupasını Türkiye’ye getiren Sarıyer’in Efsane ismi, değerli futbol adamı, Genel Kaptanıydı.Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yayımlanan başsağlığı mesajında da, "Eyüp Odabaşı'nın hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhum Eyüp Odabaşı'na Allah'tan rahmet, ailesi ve futbol camiasına başsağlığı dileriz" ifadeleri kullanıldı.

Edinilen bilgilere göre; Odabaşı'nın cenazesi Pazartesi günü Sarıyer Merkez Camii'sinde öğle namazını müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından Garipçe aile kabristanına defnedilecek.

Sarıyer Yenigün Gazetesi Olarak Allah'tan Rahmet, Kederli Ailesi, Tüm Dost ve Akrabalarına Başsağlığı Dileriz.