Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Ayazaga'da, Çalıştığı Marketi Soyan </br>Şahıs Yakalandı
İki Yeni Karakol Hizmete Açıldı
Motosikletlinin Sıkıştırdığı Otomobil Bariyerlere Ok Gibi Saplandı
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ayazaga'da, Çalıştığı Marketi Soyan
Şahıs Yakalandı

Ayazaga'da, Çalıştığı Marketi Soyan </br>Şahıs Yakalandı
1 Aralık Salı gecesi, Sarıyer Ayazağa'da bulunan bir marketin çelik kasasından 17 bin 290 lira çalınmasıyla ilgili yapılan çalışmada olayın failinin işyeri çalışanı olduğu tespit edilen şahış yakalandı.
10.12.2015 / 16:59


Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri başaıılı bir operasyona daha imza attı. 1 Aralık Salı gecesi, Sarıyer Ayazağa'da bulunan bir marketin çelik kasasından 17 bin 290 lira çalınmasıyla ilgili yapılan çalışmada olayın failinin, işyeri çalışanı olduğu tespit edilen şahış yakalandı.

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden konuyla ilgili Şöyle denildi. "01/12/2015 günü saat: 03.30 sıralarında idaremiz Ayazağa Mah. Dereboyu Cad. No:19/B sayılı adreste faaliyet gösteren A101 isimli işyerinde meydana gelen ve çelik kasa içerisinden yaklaşık 17.290 TL paranın çalınması ile ilgili olarak Sarıyer Asayiş Büro Amirliği görevlilerimizce yapılan çalışmada olayın failinin işyeri çalışanı olduğu tespit edilmiştir.

Şüpheli şahıs çalmış olduğu para ile birlikte yakalanmış, ayrıca olay günü işyeri ve kasayı açmak için kullandığı ve evinde sakladığı anahtarlar şahsın ikametinde yapılan arama neticesinde elde edilmiş, şüpheliden elde edilen paralar görevlilerimizce muhafaza altına alınarak müştekisine teslim edilmiş olup şüpheli şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir."