Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sevgilisi ile Tartışan Genç Kız </br>İntihar Etti
Dev Uyuşturucu Operasyonu...850 Kilo Eroin Ele Geçirildi
Yangın Tüpü Bomba Gibi Patladı
Sarıyer Halkının Huzuru ve Mutluluğu için Çalışıyoruz.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sevgilisi ile Tartışan Genç Kız
İntihar Etti

Sevgilisi ile Tartışan Genç Kız </br>İntihar Etti
Sevgilisi ile tartışan 18 yaşındaki genç kız, evdeki tül perdelerini birbirine bağlayarak, kendini doğalgaz borusuna astı.
24.11.2015 / 12:12


Büyükdere Mahallesi'nde gelişen olayda, sevgilisiyle sorun yaşayan 18 yaşındaki Mariya İncesoyluer, evdeki tül perdeleri birbirine bağlayarak, kendini doğalgaz borusuna astı. Genç kızın intihar etmesinin ardından sinir krizi geçiren ve sakinleştirilemeyen erkek arkadaşı da hastaneye kaldırıldı.SEVGİLİSİ İLE TARTIŞTIKTAN SONRA İNTİHAR ETTİ

Büyükdere Mahallesi Çubukcu Sokak'ta annesiyle birlikte yaşayan 18 yaşındaki İncesoyluer, 2 gün önce 2 yıldır beraber olduğu sevgilisi Halim Usta ile tartıştı. Tartışmanın üzerine genç kız, annesinin evde olmadığı bir ara, tül perdelerini birbirine bağlayarak kendini doğalgaz borusuna astı. Genç kızın cesedini işten dönen annesi buldu. Şok geçiren anne, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

SEVGİLİSİ ÖLEN GENÇ SAKİNLEŞTİRİLEMEDİ

Olayın ardından eve gelen genç kızın sevgilisi Halim Usta, sinir krizi geçirdi. Kendini yerden yere vuran ve polis ekiplerinin zapt edemediği gence kelepçe vuruldu. Zorlukla polis aracına götürülen genç, polis ekipleri tarafından önce Şehit Şeker Aktaş Polis Merkezi'ne götürüldü. Burada da bir türlü zapt edilemeyen genç, Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

"SEVGİLİM GİTTİ" DİYEREK FERYAT ETTİ

Polis aracından indirilerek sedyeye koyulan genç, acil servise sokulacağı esnada "Sevgilim gitti" diyerek feryat etti. Gencin sinir krizi geçirmesi nedeniyle ifadesinin alınmadığı öğrenildi.BİR SENE ÖNCE SÖZLENDİLER

Olay yeri inceleme ekipleri ve cumhuriyet savcısının yaptığı incelemelerin ardından genç kızın cenazesi, cenaze aracına konularak incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Yakınları tarafından neşeli bir kız olduğu öğrenilen İncesoyluer'in geçen yıl temmuz ayında erkek arkadaşı Usta ile sözlendiği iddia edildi.

Anne ve babasının ayrı yaşadığı genç kızın annesinin sabah saatlerinde işe gitmesinin ardından kendini astığı ihtimali üzerinde duruluyor. İncesoyluer'in kesin ölüm nedeni Adli Tıp Kurumu'nda yapılacak incelemenin ardından netlik kazanacak.