Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Dilek Doğan Yaşamını Yitirdi.!
Salih Bayraktar: </br>Gençlerimize Sahip Çıkalım Onları Bezdirmeyelim, Tüketmeyelim Aksine Hayata Bağlayalım
Çayırbaşı Mahallesi Muhtarı Bektaş İETT ve İBB’yi eleştirdi
“Küresel Siyasi Hegemonyanın Baronları Eninde Sonunda Diz Çökecektir”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Dilek Doğan Yaşamını Yitirdi.!

Dilek Doğan Yaşamını Yitirdi.!
Sarıyer'de düzenlenen terör operasyonu sırasında polis kurşunuyla göğsünden vurularak ağır yaralanan 25 yaşındaki Dilek Doğan, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
25.10.2015 / 22:10


Sarıyer'deki terör operasyonu sırasında silahla vurularak yaralanan Dilek Doğan, tedavi gördüğü Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

YOĞUN BAKIMDA TEDAVİ GÖRÜYORDU

Dilek Doğan, Küçük Armutlu'da düzenlenen terör operasyonu sırasında çıkan arbedede polis kurşunuyla ağır yaralanmıştı. Bir süredir Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yoğun bakımda tedavisi süren Doğan, akşam saatlerinde yaşamını yitirdi.

YAKINLARI ÖLÜM HABERİYLE YIKILDI

Doğan'ın ölümü başta ailesi ve yakınları arasında derin üzüntüye neden oldu. Hastaneye gelen Dilek Doğan'ın yakınları uzun süre gözyaşı döktü. Haberi alan CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu da hastaneye gelerek aileye başsağlığı diledi.

CENAZE ARACINA ÇEVİK KUVVET EŞLİK ETTİ

Dilek Doğan'ın cenazesi daha sonra hastaneden alınarak Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Cenaze aracına güvenlik gerekçesiyle çevik kuvvet ekipleri de eşlik etti.

GENÇ KIZIN BEYNİNDE ÖDEM MEYDANA GELMİŞTİ

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yoğun bakımda tutulan Dilek Doğan'ın sağlık durumunda bir iyileşme olmamıştı. Hastaneye geldiği anda yaklaşık 10 dakika kalbi durduğu bildirilen genç kızın beyninde bu nedenle ödem oluşmuştu.