Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Tkb Encümeni Başkan Yılmaz'ın Başkanlığında Toplandı
“Bu Mücadeleyi Devlet Ve Millet Olarak Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”
‘7 Kardeştik 80 Milyon Olduk’
15 TEMMUZ GAZİSİ SABRİ GÜNDÜZ: Ayaksız yaşanır, vatansız yaşanmaz

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Tkb Encümeni Başkan Yılmaz'ın Başkanlığında Toplandı

Tkb Encümeni Başkan Yılmaz'ın Başkanlığında Toplandı
Emirgan’da bulunan Tarihi Kentler Birliği TKB’nin yönetim merkezi olarak kullanılan tarihi Şerifler Yalısında (TKB) Encümeni Ekim ayı Olağan Toplantısı Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'in de katılımıyla Samsun Büyükşehir Belediyesi ve TKB Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın başkanlığında gerçekleştirildi
02.10.2015 / 18:03


Tarihi Kentler Birliği(TKB) Encümeni Ekim ayı Olağan Toplantısı Samsun Büyükşehir Belediyesi ve TKB Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Tarihi Kentler Birliği(TKB) Encümeni Ekim ayı Olağan Toplantısı Samsun Büyükşehir Belediyesi ve TKB Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın başkanlığında gerçekleştirildi. İstanbul Emirgan'da bulunan TKB'nin yönetim merkezi olarak kullanılan tarihi Şerifler Yalısında yapılan toplantıya, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve TKB Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ÇEKÜL Vakfı ve TKB Danışma Kurulu Başkanı Prof. Dr. Metin Sözen, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Gençkatıldılar.