Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BİBEROĞLU TERÖRÜ KINADI </BR>HDP’Yİ ELEŞTİRDİ
Salih Bayraktar: </br>Gençlerimize Sahip Çıkalım Onları Bezdirmeyelim, Tüketmeyelim Aksine Hayata Bağlayalım
Çayırbaşı Mahallesi Muhtarı Bektaş İETT ve İBB’yi eleştirdi
“Küresel Siyasi Hegemonyanın Baronları Eninde Sonunda Diz Çökecektir”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BİBEROĞLU TERÖRÜ KINADI
HDP’Yİ ELEŞTİRDİ

BİBEROĞLU TERÖRÜ KINADI </BR>HDP’Yİ ELEŞTİRDİ
Sarıyer’in sevilen işadamlarından ve AK Partili Başar Biberoğlu, son günlerde artan terör olaylarını ve güvenlik güçlerine yapılan saldırıları şiddetle kınadıklarını söyledi.
29.08.2015 / 06:13


Sarıyer’in sevilen işadamlarından ve AK Partili Başar Biberoğlu, son günlerde artan terör olaylarını ve güvenlik güçlerine yapılan saldırıları şiddetle kınadıklarını söyledi.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin halkın huzur ve güvenliği için PKK’ya operasyon yaptığını ifade eden Siyasetçi ve İş adamı Başar Biberoğlu, HDP’yi de teröre destek verdiği için eleştirdi.

Biberoğlu, yapılan saldırıları ve terörü nefretle kınadıklarını ifade ederek, ‘’Türkiye’nin istikrarsızlığı için çabalayan mihrakların eylemleri hedefine ulaşamayacaktır. Saldırıları ve terörü şiddetle kınıyoruz’’ dedi.

HDP’YE ‘TERÖR ÖRGÜTÜNE DESTEK’ TEPKİSİ

PKK terör örgütünün düzenlediği kanlı eylemler, tüm yurtta büyük bir infiale neden olurken, HDP’nin bazı milletvekili ve yetkililerinin terör örgütünü desteklediği izlenimini veren eylem ve mesajları siyasilerinde tepkisine neden oldu.

Doğu ve Güneydoğu bölgesi’nde illerdeki çatışmalarda şehit olan güvenlik güçleri için büyük bir üzüntü duyduğunu ifade eden Sarıyer’in sevilen işadamlarından Başar Biberoğlu, “bazı haddini bilmeyen HDPliler şehit edilen Türk askerleri için -etkisiz hale getirildiler- mesajını paylaştı. Bu haddini bilmezler siyasette yer almamalıdır.”dedi.

BİBEROĞLU’NDAN TERÖRE KINAMA

Terörün; milleti, dini, iyisi, kötüsü, haklısı, haksızı ve hiç bir mazereti olamayacağına dikkat çeken Siyasetçi ve iş adamı Başar Biberoğlu şöyle devam etti: “Türkiye’nin bölgesinde ve dünyadaki yerini hazmedemeyenler, kötülük pompalamaya, ölüm kusmaya devam etse de, Anadolu kardeşliğini bozamayacaklardır. Terör, bir süreliğine topluma zarar verse de, yok olmaya mahkûmdur. Yüzyıllar boyu, her türlü zorluk ve acıya birlikte göğüs gererek galip çıkmayı başaran milletimiz, yolundan ve kardeşlik ikliminden uzaklaşmadan yürüyüşünü sürdürecektir. Terör, terör’dür, kimden gelirse gelsin, kime yapılırsa yapılsın, hangi gerekçeye sahip olursa olsun, karşısındayız.”

AK PARTİ SARIYER’DE GÜÇLENDİ

Sarıyer’de AK Parti’nin daha güçlendiğini ifade eden Başar Biberoğlu, yaklaşan erken genel seçimde halkın teveccühü ile daha yüksek oy alacağını söyledi.

Başar Biberoğlu, “AK Parti Sarıyer İlçe Yönetimi, halkımızın arkasında ki en önemli güçtür. AK Parti Hükümeti kurulduğundan itibaren halkımızı hiçbir zaman mağdur etmedi, yarı yolda bırakmadı. Partimiz, vatandaşlarımızın çok daha rahat ve huzurlu bir yaşam sürmeleri için var gücüyle çalışmaktadır. Sarıyer’e aşık olan bir vatandaş olarak diyorum. Halkımızın zarar göreceği tek küçük bir şey dahi olursa, buna karşı çıkacak ve halkımızın mağdur olmasını engelleyecek önemli bir güç var. Hiçbir zaman unutulmamalıdır ki AK Parti Sarıyer ilçe yönetim kurulu, halkımızın arkasında olan, çok önemli bir güçtür” dedi.