Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, </br>“Sarıyer erken genel seçime hazır” dedi.
Musa Aydın'dan Milli Güreşçilere Moral Ziyareti
GÜNEŞ YANIKLARINA DİKKAT!
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz,
“Sarıyer erken genel seçime hazır” dedi.

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, </br>“Sarıyer erken genel seçime hazır” dedi.
Birbirini kucaklayan, ayrılıkların olmadığı Sarıyer CHP İlçe örgütü Kasım ayında yapılması öngörülen erken genel seçimde çok iddialı hazırlanıyor.
29.08.2015 / 05:52


Birbirini kucaklayan, ayrılıkların olmadığı Sarıyer CHP İlçe örgütü Kasım ayında yapılması öngörülen erken genel seçimde çok iddialı hazırlanıyor.

CHP’nin Sarıyer’de güçlenmesinde önemli pay sahibi olan CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, öncelikle hak ve hukuka dikkat ediyor. Demokrasi yönünde önemli gelişmelere imza atan Deniz, küskünleri de CHP çatısına topladı. Sevgi ve saygı çerçevesinde bir düzen oluşturan Deniz, CHP’nin Sarıyer teşkilatını birleştirerek dev bir güç haline getiriyor.

“SARIYER BELEDİYESİ, ÖRNEK BELEDİYE”

Birlikten büyük bir kuvvetin doğduğunu ifade eden CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, “Biz, Türkiye mozaiğinden oluşan bir yönetimiz. Biz Sarıyer CHP’de, Anadolu’yu yansıtıyoruz. Sarıyer için gerçekten projeleri olan arkadaşlarımız var aramızda. Sarıyer belediyemiz, örnek belediyecilik çalışmalarıyla adeta tarih yazıyor.” Sözlerine yer verdi.

“SİYASAL DEVRİM GERÇEKLEŞTİ”

29 Mart 2015’te gerçekleştirilen ön seçimin, Türk siyasi tarihine “siyasi açılım” olarak geçeceğini ifade eden CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, “Cumhuriyeti kuran bir partinin mensuplarıyız. CHP çatısı altında bulunan partililerin birbirleriyle kavga etmesinden nemalanmak isteyenlere demokrasi şölenimiz cevap olmuştur. Ön seçimle, Siyasal Devrim Gerçekleşti. Ayrıca şuanda gerçekleşen ilçe delege seçimlerimizde demokrasi adına her şeyimizi adaletle gerçekleştiriyoruz. Sarıyer’de demokrasi öncülüğü yapıyoruz. Günlük ilişkilerle siyaset yapmadık, yapmayacağız. Sarıyer’de seçimi kazanıp her kesimden halkın yüzüne bakabileceğimiz bir yapı oluşturduk. Yöresel dengeler sağlandı. Bu sayede erken genel seçime de güçlü bir şekilde gireceğiz. Sarıyer erken genel seçime hazır.” Şeklinde konuştu.

“SARIYER ERKEN GENEL SEÇİME HAZIR”

Sarıyer’de oylarını daha da arttırdıklarını ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, son yapılan seçim sonuçlarına bakıldığında CHP açısından Sarıyer’de sevindirici bir durumun oluştuğunu söyledi. Deniz, “Sarıyer Erken genel seçime hazır” dedi.

Başkan Deniz, “Biz Kasım ayında gerçekleşecek seçimde oyumuzu daha da arttıracağız. CHP şu anda Sarıyer’de %55 bandında. Sonuçlar da gösteriyor ki Cumhuriyet Halk Partisi önümüzdeki erken seçimde %60’ın üzerinde oy alacaktır” diye konuştu.

“İNSANIMIZ VE DEĞERLERİ ÖNCELİKLİ”

CHP siyasetinde insanın öncelikli olduğunu CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, “Her türlü ayrımcılığı ret eden partimizin iktidarında, insanımız ve değerleri öncelikli olacaktır. Daha demokratik ve katılımcı bir toplum yapısına kavuşmuş, temel insan hak ve özgürlüklerinde ileri ülkeler düzeyine erişmiş, her türlü eşitsizliği gidererek ulusal dayanışma duygularını güçlendirmiş, ekonomide fırsat eşitliğine dayanan sürdürülebilir, bireyler ve bölgeler arasında dengeli bir kalkınma sürecine girmiş tam istihdamı hedefleyen bir Türkiye oluşturmaktır. Kasım ayında yapılması planlanan erken genel seçimde halkımızın desteğiyle, halkın iktidarı olan CHP iktidarına ülkemiz kavuşacaktır” şeklinde konuştu.