Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - İSTİNYE'DE TERÖR
İki Yeni Karakol Hizmete Açıldı
Motosikletlinin Sıkıştırdığı Otomobil Bariyerlere Ok Gibi Saplandı
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İSTİNYE'DE TERÖR

İSTİNYE'DE TERÖR
İstinye'de ABD Konsolosluğu yakınında bir apartmanın boşluğuna gizlenen kadın teröristin çevresi polisler tarafından çevrildi. O polislerden biri teröristle burun buruna geldi. Vurulan terörist sedyeye konularak ambulansla hastaneye götürüldü
10.08.2015 / 13:51


İstinye'de ABD Konsolosluğu yakınında bir apartmanın boşluğuna gizlenen kadın teröristin çevresi polisler tarafından çevrildi. O polislerden biri teröristle burun buruna geldi ve o anlar kameraya anbean kaydedildi. Teröristin 51 yaşında Hatice Aşkın olduğu belirlendi. Hatice A.'nın hemşire ve kalp hastası olduğu iddia edildi.
Görüntülere göre teröriste belli bir uzaklıktan daha fazla yaklaşmayan polis, bir takım uyarılarda bulundu. Polis bu uyarılara yanıt alamayınca art arda ateş etti. Bu ateş sırasında isabet alan terörist yere düştü. Yaralı terörist bulunduğu yerden bir sedyeye konularak ambulansa taşınarak hastaneye götürüldü.

KİMLİĞİ BELİRLENDİ

İstinye'deki ABD Konsolosluğu’na düzenlenen silahlı saldırıda yaralı olarak ele geçirilen kadın teröristin 51 yaşındaki Hatice A. olduğu öğrenildi. Sabah saatlerinde İstinye’de bulunan ABD Konsolosluğu’na düzenlenen silahlı saldırıda 2 teröristten biri yaralanmış, diğeri ise kaçmıştı. Yaralı ele geçirilen kadın teröristin daha önce de cezaevine giren ve uzun yıllar cezaevinde kalan 51 yaşındaki Hatice A. olduğu öğrenildi.

KALP RAHATSIZLIĞI VAR

Ambulansla Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan saldırganın kalp rahatsızlığı olduğu için kalp cerrahisi ve ortopedi servisinde tedavisinin devam ettiği öğrenildi. Saldırganın aynı zamanda hemşire olduğu ancak görev yapmadığı iddia edildi. Polis ekipleri hastane önünde yoğun güvenlik önlemi aldı.