Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyer Spor Kulübü Yönetiminden Başkan Genç'e Teşekkür
“Bu Mücadeleyi Devlet Ve Millet Olarak Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”
‘7 Kardeştik 80 Milyon Olduk’
15 TEMMUZ GAZİSİ SABRİ GÜNDÜZ: Ayaksız yaşanır, vatansız yaşanmaz

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyer Spor Kulübü Yönetiminden Başkan Genç'e Teşekkür

Sarıyer Spor Kulübü Yönetiminden Başkan Genç'e Teşekkür
Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in katkılarıyla Sarıyer Spor Kulübü kamp binası olmak üzere antrenman tesisleri yenileniyor.
02.08.2015 / 07:43


Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in katkılarıyla Sarıyer Spor Kulübü kamp binası olmak üzere antrenman tesisleri yenileniyor. Tüm bu çalışmalar bittiğinde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren kulüp adına yakışır modern tesislere de kavuşmuş olacak.SARIYER’İN BAŞARISI İÇİN EL ELE VERDİLER

Bu çalışmamalar sürerken Sarıyer Spor Kulübü Basın Sözcüsü Bayram Ali Koçoğlu imzasıyla bir teşekkür mesajı yayınladı. Yaptığı yazılı açıklamada 2013 yılı itibariyle göreve geldiklerini ifade eden Bayram Ali Koçoğlu şunları söyledi:“Kulübümüz Saffet Akkoyun Başkanlığında sportif başarı yakalamak arzusundadır. Kulüp, UEFA kriterleri kapsamında mali açıdan da çok önemli aşamalar kaydetmiştir. Kulübümüze desteklerini Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, kulübün kamp binasını baştan aşağı yenilemektedir. Ayrıca antrenman tesislerinin gerek saha bakımı, soyunma odaları olmak üzere tüm eksikleri tamamlanmaktadır.

Başta Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun olmak üzere, tüm kulüp yöneticileri arkadaşlarım adına sporu seven ve her fırsatta yardımlarını esirgemeyen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve ekibine Sarıyer Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak teşekkür eder, şukranlarımızı sunarız” dedi.