Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - İkbal Gürpınar'dan Şok Talep </br>Eşim Beni Dövüyor
Salih Bayraktar: </br>Gençlerimize Sahip Çıkalım Onları Bezdirmeyelim, Tüketmeyelim Aksine Hayata Bağlayalım
Çayırbaşı Mahallesi Muhtarı Bektaş İETT ve İBB’yi eleştirdi
“Küresel Siyasi Hegemonyanın Baronları Eninde Sonunda Diz Çökecektir”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İkbal Gürpınar'dan Şok Talep
Eşim Beni Dövüyor

İkbal Gürpınar'dan Şok Talep </br>Eşim Beni Dövüyor
AK Parti Sarıyer İlçe Yönetim Kurulu Üyesi İkbal Gürpınar, eşi Emre Ermiş'ten şiddet gördüğü gerekçesiyle mahkemeden koruma istedi.
28.07.2015 / 10:33


İSTANBUL Aile Mahkemesi’ne başvuran İkbal Gürpınar, 2013’te evlendiği eşi Emre Ermiş’ten şiddet gördüğü gerekçesiyle korunma istedi. Ermiş'in Gürpınar'ı iffetsizlik ile suçladığı iddia edildi. Sunucu, evlendikleri günden itibaren psikolojik ve maddi şiddet gördüğünü öne sürdü.İFFETSİZLİKLE SUÇLADI
Dilekçedeki iddialara göre; Emre Ermiş, eşine iffetsizlik dahil birçok suçlama yöneltti. Suçlamalarını sosyal medyada da paylaşan Ermiş, Gürpınar’ı rezil etmekle tehdit etti. Evliliğin son aylarında da eşine karşı fiziki şiddet uyguladı. Şiddete, İkbal Gürpınar’ın önceki evliliğinden olan 8 yaşındaki oğlu da şahit oldu.

BİR AY UZAKLAŞTIRMA
Mahkeme, Emre Ermiş’in bir ay süreyle Zekeriyaköy’deki evden uzaklaştırılmasına ve 50 metreden fazla yaklaşmamasına karar verdi. Ayrıca Ermiş’in eşine karşı şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına hükmetti.EMRE ERMİŞ KİMDİR?
Ekim 2011 yılında İkbal Gürpınar ile evlenen Emre Ermiş tasavvuf müziği sanatçısı olarak biliniyor. Ramazan ayı boyunca da İkbal Gürpınar sayesinde bir çok AK Partili belediyenin etkinliğine çıktı. Kanal 7 televizyonunda da İkbal Gürpınar ile 'Kabe yollarında' isimli bir program yapma şansı buldu. Emre Ermiş adını İkbal Gürpınar'ın eşi olarak duyurdu.