Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Onur Özbizerdik'ten 3 Saat Dayak Yiyen Sevgili Şikayetini Geri Çekti
Sarıyer Sahilde Ölü Yunus Bulundu
Sarıyer'de İlginç Kaza...
Sarıyer'de Lüks Otomobil Alev Alev Yandı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Onur Özbizerdik'ten 3 Saat Dayak Yiyen Sevgili Şikayetini Geri Çekti

Onur Özbizerdik'ten 3 Saat Dayak Yiyen Sevgili Şikayetini Geri Çekti
Yeraltı dünyasından Dündar Kılıç'ın torunu Onur Özbizerdik'in dövdüğü M.Ç.'nin şikâyetinden vazgeçtiği ortaya çıktı.
08.07.2015 / 23:30


Onur Özbizerdik, Etiler'de bir restoranda tartıştığı gruba ateş açmış, günler sonra Şişli'deki bir otelde yakalanmıştı. Savcılıktan serbest bırakılınca da eski sevgilisi M.Ç.'yi zorla otomobiline alıp 3 saat ayakkabı ve yumrukla dövmüştü. Sarıyer'de ormanda bulunan kadın, şikâyetçi olmuştu.

"KENDİM BİNDİM"

'Çağırmalı koruma' verilen kadın, geçtiğimiz günlerde İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'na dilekçe vererek şikâyetinden vazgeçti.

Özbizerdik'in aracına rızasıyla bindiğini söyleyen M.Ç., şoför Adil Cesur'dan da şikâyetçi olmadığını belirtti. Savcılık da kamu adına soruşturma yürütülmesine karar verdi, şoförün ifadesinin alınmasını istedi.

"KAMU DAVASI DEVAM EDER"

-Sağlık raporunda, darp sonucu burun kırığı başta olmak üzere vücudunda yaralanmalar olduğu belirtilen M.Ç.'nin durumunu hukukçular şöyle yorumladı:

Avukat Saygun Çelebi:
Kemik kırığı varsa şikâyetten vazgeçmesi durumunda dahi kamu davası düşmez.

-Avukat Mustafa Bayraktar: Şikâyetten vazgeçilmesi olası yargılamada ceza indirimine sebep olabilir. Maddi ve manevi tazminat davası açamaz.