Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Kısırkaya Plajı'nda Denizde Kaybolan Gencin Arama Çalışmaları Sürüyor
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Kısırkaya Plajı'nda Denizde Kaybolan Gencin Arama Çalışmaları Sürüyor

Kısırkaya Plajı'nda Denizde Kaybolan Gencin Arama Çalışmaları Sürüyor
Sarıyer’de serinlemek için denize girdikten sonra dalgaların arasında kaybolan genci arama çalışmaları devam ediyor.
06.07.2015 / 19:29


Sarıyer'de serinlemek için denize girdikten sonra dalgaların arasında kaybolan genci arama çalışmaları devam ediyor. Sarıyer Kısırkaya Plajı'nda dün arkadaşıyla birlikte denize giren 25 yaşındaki Hakan Aslan, dalgaların arasında kaybolmuştu. Aslan'ı bulmak için başlatılan çalışmalara bugün de devam ediliyor.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Çalışmalar AFAD, jandarma ve Sahil Güvenlik ekipleri tarafından sürdürülürken, gencin annesi Hacer Erat ve yakınlarının meraklı bekleyişi ise devam ediyor. Kayıp gencin eniştesi Sabri Tetik, "Yaklaşık 30 saat oldu. Arama çalışmaları devam ediyor ama dün çok yetersiz kaldılar. Bugün biraz daha geniş çaplı aranıyor. AFAD geldi, jandarma burada, Sahil Güvenlik burada. Dün aranma tarama fazla olmadı. Saat 19.00'da sonlandırıldı. Biz kendi çabalarımızla da baktık ama bir neticeye ulaşamadık. Bekliyoruz. Bütün aile buradayız. Buradaki yetkililer, akıntının Gümüşdere ve Kilyos tarafına doğru gideceğini söylüyorlar. O bölgelere biraz daha yoğunlaşmasını istiyoruz. Tüm ihtimaller değerlendirilmeli. Sonuçta bir can ve bu can da bizim canımız. İçimiz yanıyor ama yapabileceğimiz bir şey yok. Yetkililerin çabalarına bağlıyız" dedi.