Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyer Merkezde Silahlı Saldırı
Musa Aydın'dan Milli Güreşçilere Moral Ziyareti
GÜNEŞ YANIKLARINA DİKKAT!
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyer Merkezde Silahlı Saldırı

Sarıyer Merkezde Silahlı Saldırı
Sarıyer de silahlı saldırı sonucu biri 2 yaşında bebek olmak üzere 4 kişi yaralandı.
27.06.2015 / 13:58


Sarıyer de saat 16:00 sıralarında Sarıyer Deresi Caddesi'nde tartışmaya başlayan iki kişi daha sonra silahlı çatışmaya girişti. Olayın şu şekilde olduğu gelen bilgiler arasında; isimleri Barış ve Kamer olan şahıslardan, Barış isimli şahıs tartışma esnasında silahını çekerek ateş edip diğer şahsı (Kamer'i) silahla vurduğu ve vurulan şahıs Kamer'in de silahını çekerek karşılık verdiği, bu arada yolda bulunan vatandaşların da atılan mermilerden dolayı yaralandığı bildirildi. 3 kişinin daha yaralanmasına sebep olunan olayda yaralananlardan birisi de annesinin kucağında 1,5 yaşındaki bir bebek olduğu bildirilirken, bebeğin anneside kolundan vuruldu.Silahlı çatışma sonucunda silahla karnından vurulup yaralanan ve hayati tehlikesi bulunan gencin (Kamer) Maslak Acıbadem Hastanesi'nde ameliyata alındığı bildirildi. Polis olaya karıştığı belirtilen 3 kişiyi gözaltına alırken Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.SON DAKİKA GELİŞME

Sarıyer'de yaşanan silahlı çatışmada yaralanan biri bebek, 4 yaralının durumlarının iyi olduğu ve ölümcül tehlikeleri bulunmadığı öğrenildi.

Sarıyer'de bir yerel basında çıkan, çatışmada vurulan bebeğin öldüğü yönündeki haber tamamen asılsızdır. Yaralıların hayati tehlikeleri bulunmamaktadır. Kamuoyuna duyurulur.