Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - HELAL OLSUN ŞÜKRÜ GENÇ'E
Musa Aydın'dan Milli Güreşçilere Moral Ziyareti
GÜNEŞ YANIKLARINA DİKKAT!
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HELAL OLSUN ŞÜKRÜ GENÇ'E

HELAL OLSUN ŞÜKRÜ GENÇ'E
Siyasi Partilerin hayal ettiği asgari ücret politikasını Sarıyer Belediyesi aylardır uyguluyor…
06.06.2015 / 17:26


SARIYER BELEDİYESİ’NDE ASGARİ ÜCRET 1500 TL

Siyasi Partilerin hayal ettiği asgari ücret politikasını Sarıyer Belediyesi aylardır uyguluyor… Siyasi Partiler asgari ücreti 1500 TL yapmak istediklerini açıklayıp hayal ederken, Sarıyer Belediyesi’nde Asgari Ücret 1500 TL olarak çoktan uygulanmaya başlandı.

Bazı medya organlarında Sarıyer Belediyesi’nin işçilerinin maaşını alamadığı yönündeki haberlerin tamamen bilinçli ve siyasi olduğu ortaya çıktı. Sarıyer Belediyesi’nden hiçbir işçinin tek kuruş alacağı olmadığı görüldü. Taşeron firmalarla kısa süreli anlaşmazlığa düşen işçiler, ısrarla Sarıyer Belediyesi’ni yıpratmaya yönelik provakasyon eylemler düzenliyor. Ancak Yenigün Gazetesi olarak, Sarıyer Belediyesi’nde herkesin mutlu olduğunu ve maaşların normal zamanda banka hesaplarına yatırıldığını gözlemledik.

SARIYER BELEDİYESİ PERSONELİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR

Sarıyer Belediyesi’nde çalışan personellerin hiçbirinde maaş problemi yaşanmıyor. Ocak ayından itibaren Sarıyer Belediyesi’nde Asgari Ücret 1500 TL olarak uygulandığı için herkes çok mutlu.

Sarıyer Belediyesi, CHP’nin ekonomi ağırlıklı dört ayaklı seçim beyannamesini çoktan uygulamaya başlamış. Bu sıradan bir uygulama değil, tam manasıyla halkın elinden tutmak ve ekonomik anlamda o insanları rahatlatmaktır. Bu kapsamda bizde Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak Sarıyer Belediyesi’nin asgari ücret uygulamasını tüm Türkiye’de görmeyi arzuladığımızı bildiririz.