Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Başar Biberoğlu'nun <p/>Web Sitesi Hack'lendi
100 Bin Dolarlık Pırlanta Gasp eden Şüpheliler Yakalandı
Sarıyer Emniyetinden Başarılı </br>Ocak Ayı Açıklaması
“Eğitimsiz Bir Toplumuz”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Başar Biberoğlu'nun

Web Sitesi Hack'lendi

Başar Biberoğlu'nun <p/>Web Sitesi Hack'lendi
Sarıyer'in sevilen ismi Başar Biberoğlu’nun web sitesi www.basarbiberoglu.com hackerler tarafından saldırıya uğradı.
18.05.2015 / 20:31


Sarıyer’in sevilen siyasetçisi Başar Biberoğlu’nun web sitesi www.basarbiberoglu.com hackerler tarafından saldırıya uğradı. AK Parti’nin Sarıyer’deki kilit ismi olarak bilinen Biberoğlu’nun web sitesine yapılan bu çirkin saldırıdan ötürü Sarıyerli vatandaşlar büyük tepki gösterdiler. Başar Biberoğlu’nun etkili siyasi çalışmalarından rahatsız olanların böyle bir yola başvurduğunu söyleyen vatandaşlar, 7 Haziran seçimlerine sayılı günler kala bu tarz bir saldırının tek amacı olduğunu, AK Parti’ye gönül veren insanların hedef alındığını altını çizdiler…

TEK BAŞINA YÖNETİM KURULU

Bu saldırının Sarıyer’de AK Parti ilçe web sitesine değil de, Başar Biberoğlu’nun sitesine gerçekleştirilmesi, Biberoğlu’nun Sarıyer’de ne denli etkili olduğunu gözler önüne seriyor. Seçim öncesi Başar Biberoğlu’nun çalışmalarını baltalamak isteyen serseri gruplar, çareyi ilçelerdeki etkili isimlere saldırmakta buldular. Biberoğlu’nun Sarıyer’de tek başına bir yönetim kurulu olduğuna inanan ve bu gücü illegal yollarla baltalamak isteyen gruplar, Sarıyer’de şok etkisi yarattılar.

BİBEROĞLU: BU SALDIRILAR BİZİ DAHA DA GÜÇLENDİRİYOR

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Biberoğlu “hedefe giden yolda, önümüze bu ve buna benzer engeller muhakkak çıkacaktır. On seneyi aşkındır başa çıktığımız bin bir türlü entrikaların yanında, bu sanal saldırı beni ve partimi zerre kadar etkilememiştir. Aksine bizleri daha da güçlendirerek, birlik ve beraberliğimizi sağlamlaştırmıştır. Bu saldırının tek bir amacı vardır. O da Başar Biberoğlu’nu susturmaktır. Ancak ne pahasına olursa olsun ne benim, nede partimin sesi asla kesilemeyecektir. Halkın verdiği güç, hiç bir şeyle kıyaslanamaz. Biz AK Parti olarak tüm gücümüzü halkımızdan alıyoruz. Gerçeklerin ortaya çıkması adına söylenen doğrular ise Allah’ın izniyle daima yerine ulaşacaktır” diye konuştu.