Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyer'de 3 Gece Kondu Alev Alev Yandı
“Bu Mücadeleyi Devlet Ve Millet Olarak Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”
‘7 Kardeştik 80 Milyon Olduk’
15 TEMMUZ GAZİSİ SABRİ GÜNDÜZ: Ayaksız yaşanır, vatansız yaşanmaz

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyer'de 3 Gece Kondu Alev Alev Yandı

Sarıyer'de 3 Gece Kondu Alev Alev Yandı
Sarıyer'de bir gecekonduda çıkan yangın, kısa sürede büyüyerek bitişiğindeki 2 gecekonduya sıçradı. Yangında 3 gecekondu küle dönerken yaşanan patlamalar mahalle sakinlerini korkuttu.
23.04.2015 / 23:43


Sarıyer'de bir gecekonduda çıkan yangın, kısa sürede büyüyerek bitişiğindeki 2 gecekonduya sıçradı. Yangında 3 gecekondu küle dönerken yükselen alevler böyle görüntülendi. Alev alev yanan gecekondularda yaşanan patlamalar mahalle sakinlerini korkuttu.Sarıyer'de çıkan yangında 3 gecekondu küle döndü.

Sarıyer, Reşitpaşa Mahallesi Kanlı Kavak Deresi Sokak'ta bulunan bir gecekondu sabah saat 06.30 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle yanmaya başladı. Alevler bir anda tüm evi sardı. Kontrol altına alınamayan yangın, bitişiğindeki 2 gecekonduya da sıçradı. Mahalle sakinleri durumu polis ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen İtfaiye ekipleri güçlükle yangını kontrol altına alabildi. itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu söndürülen yangında 3 gecekondu kullanılamaz hale geldi.YANGIN CEP TELEFONUYLA KAYDEDİLDİ

Öte yandan gecekondudaki yangın bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedildi. Cep telefonuna yansıyan görüntülerde, alev alev yanan gecekondudan patlama sesi duyuluyor. Çevredeki vatandaşların patlama sesiyle bağırışı yansıyor. Yangında ölen yada yaralanan olmazken, polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.