Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - iYi Ki VARSINIZ
Başkan Genç’e ‘Üstün Hizmet Ödülü’ Verildi
Çayırbaşı'nda Uyuşturucu Operasyonu
AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar: CHP İstikrara Evet Dedi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

iYi Ki VARSINIZ

iYi Ki VARSINIZ
Sarıyer ve Ayazağa Ülkü Ocaklarının ortak düzenlemiş olduğu Kutlu Doğum Haftası programı Sarıyer Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleşti.
23.04.2015 / 01:06


Sarıyer Ülkü ocakları, Peygamber Efendimiz’in doğduğu haftayı yine en güzel şekilde dolu dolu geçirdi. Sarıyer’de gerçekleşen program büyük bir katılımla doruk noktasına ulaştı. İmanlı gençlerin, islamiyetin bu önemli haftasını en doğru şekilde değerlendirmesi geniş kitleler tarafından örnek bir program olarak karşılandı.PEYGAMBERİMİZ İÇİN 167 BİN SALAVAT-I ŞERİFE

Programa katılım oldukça fazlaydı… İstanbul Ülkü Ocakları İl Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Milliyetçi Hareket Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, İstanbul Ülkü Ocakları 2.Başkanı Zekai Pınarbaşı, İstanbul Ülkü Ocakları İl Teşkilat Başkanı Vedat Şahin, İstanbul Ülkü Ocakları İl Yönetimi, 2. Bölge ocak başkanları ve yönetiminin katılımı ile gerçekleşti. Program Sarıyer Ülkü Ocakları Başkanı Burak Karagülle’nin açılış konuşmasıyla başladı. Ardından İstanbul Ülkü Ocakları İl Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın günün anlam ve önemini belirten konuşması ile programa devam edildi. Kuran-ı Kerim Tilaveti yapılarak 2 Ocağın Peygamber Efendimiz için getirdiği 167.000 Salavat-ı Şerifin duası yapıldı ardından davetlilere Kutlu Doğumla alakalı sinevizyon gösterisi izlettirildi. Sarıyer Ülkü Ocakları Ortaöğretim masa başkanı Mehmet Delihasan, Peygamber Efendimize yazdığı mektubu okudu. Son olarak ise Sarıyer Üftade İlahi Grubu’nun sahne almasıyla program son buldu.


Etiketler: iYi Ki VARSINIZ