Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Makam, mevki değil vatana hizmet esastır
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Makam, mevki değil vatana hizmet esastır

Makam, mevki değil vatana hizmet esastır
Sarıyer’in sevilen ismi AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Başar Biberoğlu Sarıyer Yenigün Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu.
06.04.2015 / 19:58


Sarıyer’in sevilen ismi AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Başar Biberoğlu Sarıyer Yenigün Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu.

Biberoğlu, AK Parti’nin diğer partilerle arasında ki büyük farklılıkları ortaya koyarak yine gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu. Biberoğlu yaptığı açıklamada “AK Partili olmak öncelikle adam olmaktır. AK Partili olmak; İnsan olmak, vicdanlı olmak, imanlı olmak ve kul hakkından kaçınmaktır. AK Partili olmak, her hangi bir partinin mensubu olmaktan çok uzaktır. Bu partinin temelinde büyük bir sevgi yatmaktadır” dedi. Sözlerine devam eden Biberoğlu “liderimizin izinde olmanın ve vatan için AK Parti’nin bayrağı altında hizmet etmenin gururu bizim onurumuzdur. Ülkemiz sürekli olarak kaos ortamlarına sürüklenmek isteniyor. Özellikle seçimler yaklaştıkça bu kaos ortamları her türlü kahpeliği de beraberinde getiriyor. İşte burada AK Partili duruşu her şeyin önüne çıkıyor. Biz AK Parti’ye gönül veren insanlar olarak yılmadan, usanmadan bize yakışanı sonuna dek sürdürmeliyiz. Liderimiz bu vatan için yıllardır mücadele vermektedir. Çoğu zaman çocuklarının yüzünü dahi göremeden, milleti için canı pahasına kendini parçalamaktadır. Hayatını milletine adayan bir liderimiz var. Bizler acaba bunun ne kadarını görebiliyoruz? AK Partili tüm arkadaşlarıma sesleniyorum… Bize düşen görev, kendi sorumluluklarımızın farkında olmak ve ne pahasına olursa olsun mevkileri ve makamları yalnızca halkımızın huzuru ve refahı için kullanmaktır” diye konuştu.

İLÇE BAŞKANIMIZ SALİH BAYRAKTAR BİZE ÖNCÜ OLACAKTIR

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı olarak partimize gönül verenlere seslenmek istiyorum diyen Biberoğlu “Aday olarak eğer ben uygun görülmezsem, sevgim, birlikteliğim ve desteğim azalmadan devam edecektir. Tüm milletvekili aday adayları arkadaşlarımında aynen bu görüşü savunduklarını düşünmekteyim. Sarıyer İlçe Başkanımız Salih Bayraktar ile yakaladığımız ivmeyi her geçen gün geliştirerek seçimlere hazırlanmaktayız. Partimiz geçtiğimiz yıllarda ilçemizde kısa süreli sekteye uğramıştır. Fakat arkadaşlık ve birlik, beraberliğimiz çok şükür ki, İlçe Başkanımız Salih Bayraktar’ın yansıtmış olduğu samimi ve dürüst duygular ışığında tekrar canlanmaya başlamıştır. 7 Haziran seçimlerine çok az bir süre kaldı. AK Partili tüm arkadaşlar, aday seçilsin veya seçilmesin partimize tam destek vermeye devam etmelidir. Partimize karşı hissettiğimiz duygunun ötesi yalnızca huzura çıkmaktadır” dedi. Biberoğlu sözlerine “inşallah ekip halinde tüm arkadaşlarımızla 7 Haziran’a bomba gibi çıkacağız” diyerek son verdi.