Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Aşiyan Sahilinde Denizden Erkek Cesedi Çıktı
Sarıyer Sahilde Ölü Yunus Bulundu
Sarıyer'de İlginç Kaza...
Sarıyer'de Lüks Otomobil Alev Alev Yandı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Aşiyan Sahilinde Denizden Erkek Cesedi Çıktı

Aşiyan Sahilinde Denizden Erkek Cesedi Çıktı
Aşiyan sahilinde denizden bir erkek cesedi çıktı. 29 yaşındaki Ahmet Tutulmaz'a ait olduğu belirlenen cesedi teşhis eden ağabeyi, "Kardeşim o benim" diye feryat etti.
04.04.2015 / 17:11


Aşiyan sahili sabah saatlerinde yürek parçalayan anlara sahne oldu. Denizden bir erkek cesedi çıktı. Polisin, ulaştığı ağabeyi cesedi teşhis etti. Sinir krizi geçiren ağabey, "Kardeşim o benim" diye feryat etti.

SAHİLDE SPOR YAPANLAR FARK ETTİ

Aşiyan Sahili'nde saat 8.00 sıralarında, spor yapanlar su üzerinde bir ceset olduğunu fark etti. İhbar üzerine olay yerine polisler geldi. Polisin yardım istediği Sahil Güvenlik Komutanlığı dalgıçları, denizden çıkardığı cesedi ceset torbasına koyarak polis ekiplerine teslim etti."KARDEŞİM O BENİM" DİYEREK FERYAT ETTİ

Yapılan araştırmada denizden çıkarılan kişinin 29 yaşında ve bekar olan Ahmet Tutulmaz'a ait olduğu belirlendi. Polis, evine bir not bırakarak ayrılan Ahmet Tutulmaz'ı arayan ağabeyine ulaştı. Ağabey, cesedin Ahmet Tutulmaz'a ait olduğunu görünce sinir krizi geçirerek "Kardeşim o benim" diye feryat etti.

Ceset, savcının talimatı ile İstinye Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.