Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Kastamonuluların Ayak Sesleri
“Bu Mücadeleyi Devlet Ve Millet Olarak Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”
‘7 Kardeştik 80 Milyon Olduk’
15 TEMMUZ GAZİSİ SABRİ GÜNDÜZ: Ayaksız yaşanır, vatansız yaşanmaz

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Kastamonuluların Ayak Sesleri

Kastamonuluların Ayak Sesleri
Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Kastamonu Kültür Turizm ve Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği kahvaltıya katıldı.
01.04.2015 / 09:26


Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Kastamonu Kültür Turizm ve Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği kahvaltıya katıldı. Büyükdere Köşem Restoran’da gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıda konuşan Başkan Genç, ‘’Biz içinde bulunduğumuz dönemin emanetçileriyiz. Yaşamı kolaylaştırmak için ne gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz’’ dedi.Sarıyer’de yaşayan ve ilçe dışından gelen Kastamonulu hemşerilerin bir araya geldiği kahvaltıda dostluk mesajları verildi. Dernek yetkilileri kahvaltıda, hemşerilerine Sarıyer Kastamonulular Derneği’nin yeni yerinin Sarıyer Merkez olduğunu da bildirdi.‘’Biz içinde bulunduğumuz dönemin emanetçileriyiz’’

Birlik ve beraberlik için belirli aralıklarla düzenlenen kahvaltılı toplantıda konuşmasını yapmak üzere mikrofona davet edilen Başkan Genç, ‘’Sarıyer içinde ve dışında elimizden geldiğince yaşamı kolaylaştırmak için ne gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz. Biz içinde bulunduğumuz dönemin emanetçileriyiz. Aldığımız bu emaneti en iyi şekilde yeni nesile aktarmalıyız. Burada olmaktan gurur duyuyorum. Bir dernekte çalışmak çok zor ben de aynı yollardan geçtim, kolaylıklar diliyorum. Halk için, toplum için verdiğiniz emeklerden dolayı teşekkür ediyorum’’.

Kahvaltılı toplantıya, Sarıyer Belediyesi Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun, Meclis Üyeleri Ali Görgülüer ve Oktay Aksu, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda Kastamonulu vatandaşlar katıldı.