Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Tarabyaspor Şampiyonluğa Koşuyor
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Tarabyaspor Şampiyonluğa Koşuyor

Tarabyaspor Şampiyonluğa Koşuyor
TFF 2. Amatör lig’de mücadele veren Sarıyer’in güzide takımlarından Tarabyaspor emin adımlarla zirve mücadelesi vermeye devam ediyor.
27.03.2015 / 19:23


TFF 2. Amatör lig’de mücadele veren Sarıyer’in güzide takımlarından Tarabyaspor emin adımlarla zirve mücadelesi vermeye devam ediyor. Başkan Hidayet Kurt Önderliğinde bu sene kurduğu kadro ile adından ciddi anlamda söz ettiren Tarabyaspor’un antrenörlüğünü, kariyerinde ciddi şampiyonluklar bulunan ve futbol eğitimciliği konusunda önemli bir yer edinen Cengiz Boz yapıyor.Kulübün bu sezon için en büyük avantajı olarak ise Sarıyer’in genç avukatı Mahmut Sofuoğlu olarak görülüyor. Tarabyaspor’un Genel Kaptanı olarak görev yapan Sofuoğlu, sezon öncesi yapılan transferlerde başkanın en büyük yardımcısı olarak dikkat çekti. Ayrıca takım içindeki birlik beraberlik ve arkadaşlık ortamlarının en üst düzeyde olması için yoğun çaba sarfeden genç futbol adamı, bu sezon şampiyon olacaklarını açık yüreklilikle dile getiriyor. Mahmut Sofuoğlu, gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner’e yaptığı açıklamada “Tamamen kendi imkanlarımızla ve inancımızla mücadele verdiğimiz bir süreç yaşıyoruz. Başarılar kolay kazanılmıyor. Gerek başkanımız, gerek biz yöneticiler, gerekse teknik heyet ve futbolcu arkadaşlarımız ligin sonunda şampiyonluk kupasını kaldırabilmek için ciddi mücadeleler veriyoruz. Hedefimiz 2. Veya 3. Olup bir üst lige çıkmak kesinlikle değildir. Bu sezonu 1. Olarak, yani şampiyon olarak tamamlamak istiyoruz. Bu sonucun dışında ki diğer neticeleri kesinlikle kendi adıma başarısızlık olarak göreceğim” dedi.

Sofuoğlu sözlerinin sonunda “başarılı olabilmek için disiplinden asla ödün vermiyoruz. İster takım kaptanı, isterse takımın yıldızı olsun, idmanlarda gevşeklik gösteren ve şampiyonluk inancımıza ortak olmayan arkadaşların gözünün yaşına bakmadık, bundan sonrada bakmayacağız” diyerek, oyuncularına da ciddi uyarılarda bulunmayı ihmal etmedi.