Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Tarabya'da Silahlı Saldırı Paniği
İki Yeni Karakol Hizmete Açıldı
Motosikletlinin Sıkıştırdığı Otomobil Bariyerlere Ok Gibi Saplandı
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Tarabya'da Silahlı Saldırı Paniği

Tarabya'da Silahlı Saldırı Paniği
Dündar Kılıç'ın torunu Onur Özbizerdik'in Tarabya'da bir otelin lobisinde geçtiğimiz pazar gecesi 17 yaşındaki Ahmet Ozan'ı silahla vurup kaçtığı olayın kamera kayıtları ortaya çıktı.
24.03.2015 / 11:38


Tarabya'da, 17 yaşındaki Ahmet Ozan Özalp'in nişan daveti için gittiği otelde silahla yaralanmasına ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri basınla paylaşıldı.

Yeraltı dünyasının tanınmış isimlerinden Dündar Kılıç'ın torunu Onur Özbizerdik geçtiğimiz Pazar gecesi bir kişiyi silahla yaralamış ve ardından kayıplara karışmıştı. Olay Tarabya Hahdar Aliyev Caddesi'nde yer alan bir otelde saat 01:00 sıralarında meydana gelmişti. Tarabya'da bir otelin lobisinde, Ahmet Can Özalp'in, Dündar Kılıç'ın torunu Onur Özbizerdik tarafından silahla yaralanmasıyla ilgili soruşturmada Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalar sürüyor.Silahlı Saldırı Lobideki Kamera Tarafından Kaydedildi

Yaşanan silahlı saldırı ile ilgili soruşturma devam ederken Otelin güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedilen görüntülerde, Özbizerdik'in bazı kişilerle tartıştığı, otel görevlilerinin tartışmayı yatıştırmaya çalıştığı görülüyor. Görüntülerde, Özbizerdik'in bir süre sonra silahını çekerek namluyu yere doğru yatay şekilde tutarak tartıştığı kişiye doğru ateş ettiği ve otelden ayrıldığı anlar görülüyor.

Öte yandan, hastanede tedavi gören Ahmet Ozan Özalp’in, polise verdiği ifadede, daha önce hiç görmediği ve tanımadığı bir kişiyle önce "Yan baktın" tartışması yaşadıklarını, ardından bu kişinin kendisini tehdit ederek elinde salladığı tespihi cebine koymasını istediğini söylediği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürerken yakalanması için Polis her yerde Onur Özbizerdik’i arıyor