Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - CHP Sarıyer İlçe Örgütü'nden </P>Muhteşem Gece
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CHP Sarıyer İlçe Örgütü'nden

Muhteşem Gece

CHP Sarıyer İlçe Örgütü'nden </P>Muhteşem Gece
CHP Sarıyer İlçe Örgütü tarafından sloganıyla bir dayanışma gecesi düzenlendi. Maslak Sheraton’da gerçekleşen ve yoğun katılımın olduğu gecede ilçe protokolü, milletvekili aday adayları ile çok sayıda partililerden oluşan davetliler canlı müzik eşliğinde unutulmaz bir gece geçirdi.
16.03.2015 / 13:24


Sheraton İstanbul Maslak’ta gerçekleşen dayanışma yemeği, yaklaşan ön seçim öncesi çok sayıda milletvekili aday adayını ve partilileri bir araya getirdi. Siyasi mesajların verildiği yemeğe CHP Genel Başkan Yardımcıları Sezgin Tanrıkulu, Ercan Karakaş, CHP İstanbul Milletvekili Haluk Eyidoğan, CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, belediye başkan yardımcıları, ilçe yöneticileri, Milletvekili aday adayları ile partililer katıldı.CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz yemekte yaptığı konuşmasında “30 Mart 2014’te gerçekleşen yerel seçimlerde Türkiye’de alınan oy ortalaması yeterli değil fakat, CHP, Sarıyerde AK Parti’ye 24 bin oy fark atarak ikinci iktidarını yaşıyor” diye konuştu.

Devlet içinde çeteleşmenin devam ettiğini öne süren Deniz, “Hırsızlık, hukuksuzluk, adam kayırma sürüyor. En son üç bakanlarını aklamak istediler. Yasa değiştirme alışkanlığı devam ediyor. Ve 13 yıldan beri bu ülkede faşist bir iktidar var” şeklinde konuştu.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç; iktidar olmanın çalışmakla mümkün olacağını ifade ettiği konuşmasında, “İlçe olarak güzel çalışmalar var. Ortada bir coşku bir heyecan var. Toplumun bizden beklentileri var. Ön seçim sürecindeki birlik ve beraberlik coşkusunu 29 Mart’tan sonrada sürdürmeliyiz. CHP iktidar olana kadar bu coşkumuz devam etmeli. Türkiye halkı CHP’nin iktidarını bekliyor. Başta ilçe başkanımız Mehmet Deniz olmak üzere tüm ilçe yönetimine ve bu coşkuya katkı sunan herkese teşekkürlerimi sunarım” dedi. Şükrü Genç’in konuşması salondakilerden büyük alkış aldı.