Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Dikkate aldığınız kadar dikkate alınırsınız
Salih Bayraktar: </br>Gençlerimize Sahip Çıkalım Onları Bezdirmeyelim, Tüketmeyelim Aksine Hayata Bağlayalım
Çayırbaşı Mahallesi Muhtarı Bektaş İETT ve İBB’yi eleştirdi
“Küresel Siyasi Hegemonyanın Baronları Eninde Sonunda Diz Çökecektir”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Dikkate aldığınız kadar dikkate alınırsınız

Dikkate aldığınız kadar dikkate alınırsınız
Sarıyer Sivaslılar Derneği yönetim kurulu, Ali Genç’in önderliğinde olağan haftalık toplantısını gerçekleştirdi. Gündemde ise 7 Haziran seçimleri öncesi partilerin milletvekili aday adayları vardı.
27.02.2015 / 14:11


Sarıyer Sivaslılar Derneği yönetim kurulu, Ali Genç’in önderliğinde olağan haftalık toplantısını gerçekleştirdi. Gündemde ise 7 Haziran seçimleri öncesi partilerin milletvekili aday adayları vardı. Yıllardır etnik milliyetçiliğe karşı çıkan dernek başkanı Ali Genç, verdiği önemli mesajlarla dikkat çekti. Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner’e bomba etkisi yaratacak açıklamalarda bulunan Genç “Sarıyer’de 35 bini resmi kayıtlı (Nüfusunu Sarıyer’e aldıran hemşerilerimizle birlikte en az 70 bin) oyumuzla tüm partilere sesleniyoruz. Dikkate aldığınız kadar dikkate alınırsınız Sivaslının değerini bilin ve milletvekili seçimlerinizde adaletli olun” dedi.

Sözlerine devam eden Genç “Bizim hemşerilerimiz doğdukları yere gösterdiği saygıyı, doydukları yere de göstermektedir… Ama gelenek ve göreneklerini de unutmayarak Türk örf ve adetlerini sürdürmeye çalışan insanlardır. Bu kitle beraberlik içindedir ve temsil edilmek istemektedir.”
diye konuştu.SARIYER İÇİN HİZMET ETTİĞİMİZİ KİMSE UNUTMASIN

Sözlerine devam eden Genç “Biz dernek olarak tüm samimi duygularımla söylüyorum ki, Sarıyer’e hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sarıyer’e faydalı olacak insanlar hangi parti de ise öne çıkması konusunda destek veriyoruz. Sarıyer’de faydalı insanlar kadrolarda yer alsın istiyoruz. Bu insanlarımızı Sarıyer’e işi ile bilgisi ile kazandıralım istiyoruz. Kazanan her zaman Sarıyer olsun diyoruz. Sarıyer Sivaslılar Derneği olarak bizi ilgilendiren konu öncelikle Sarıyer’dir. Niyetimiz yalnızca Sivaslı olsun niyeti değildir. Sonuna kadar adaletli bir vekil listesi çıkarılmasını arzu ediyoruz. İstanbul’un her bölgesinde en yoğun nüfusa sahip olmamıza rağmen, siyasi liderlerden pek adil bir yaklaşım göremedik. İstanbul 2. Bölgede de Sivaslıların bariz bir nüfus üstünlüğü var. O zaman parti liderleri de artık buna göre ince eleyip sık dokumalıdır” diyerek önemli mesajlar verdi.

Ali Genç sözlerini “Sarıyer Sivaslılar Derneği olarak gücümüzü her geçen gün birleştiriyoruz. Her partiden arkadaşımızın içimizde var olması bizi ayrıca mutlu ediyor. Bundan sonra şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, Sarıyer’de ister yerel ister genel, ne seçimi olursa olun Sivaslılar 70 bin oyu ile daima baş rolü oynayacaktır” diyerek noktaladı.