Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Otobüs Şoförü Kalp Krizi Geçirmemiş
İki Yeni Karakol Hizmete Açıldı
Motosikletlinin Sıkıştırdığı Otomobil Bariyerlere Ok Gibi Saplandı
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Otobüs Şoförü Kalp Krizi Geçirmemiş

Otobüs Şoförü Kalp Krizi Geçirmemiş
Tarabyaüstü'nde 2 kişinin öldüğü, 8 kişinin de yaralandığı trafik kazasına halk otobüsü şoförünün kalp krizi geçirmesinin neden olmadığı anlaşıldı.
24.02.2015 / 09:59


Tarabyaüstü'nde 2 kişinin öldüğü, 8 kişinin de yaralandığı trafik kazasına halk otobüsü şoförünün kalp krizi geçirmesinin neden olmadığı anlaşıldı.

Otobüs sürücüsü Fikret Gülbahar'ın hastanedeki tedavisi sürüyor. Kazanın, sürücünün kalp krizi geçirmesi sonucu meydana geldiği öne sürülüyordu. Ancak hastanede yapılan sağlık kontrollerinde Fikret Gülbahar'ın kalp krizi geçirmediği tespit edildi. Soruşturmayı sürdüren polis yetkilileri, otobüsün gaz pedalında kilitlenme ihtimali üzerinde durulduğunu, ancak kesin sonucun teknik incelemelerin ardından ortaya çıkacağını belirtti.Tarabyaüstü'ndeki Arabayolu Caddesi'nde 2 kişinin öldüğü, 8 kişinin de yaralandığı kaza sonrası tüm araçlar kaldırılarak, cadde yaklaşık 4 saat sonra trafiğe açıldı. Kaza nedeniyle araç ve yaya trafiğine kapanan Arabayolu Caddesi'nde, önce halk otobüsünün çarptığı araçların, en son da kaza yapan otobüsün çekici ile kaldırılmasından sonra trafik normale döndü.

Halk otobüsü kazası saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Arabayolu Caddesi üzerinde ilerleyen İstanbul Otobüs A.Ş'ye ait otobüs, yol boyunca 6 araca çarparak durabildi. 2 kişinin ölümü, 8 kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan feci kaza güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, kontrolden çıkan otobüsün hızla gelerek, karşı yönden gelen otomobile çarparak sürüklediği görülüyor. Otomobili sürükleyen otobüs kaldırıma çıkarken, çarptığı bir minibüsün de yol kenarına savrulduğu görüntülere yansıyor. Kaza sonrası büyük panik yaşayan vatandaşların kaçıştıkları görülüyor. Bazı vatandaşlar da yardım etmek için otobüsün yanına koşuyor.

Otobüs Faciasının Güvenlik Kamera Görüntüsü